Wyrzuć chemię z domu

Ewa Kozioł, mama trójki dzieci i autorka popularnego bloga Zielony zagonek łamie stereotypy. Udowadnia, że Twój dom może być czysty, zadbany i bezpieczny bez chemicznych środków czyszczących. Pokazuje, że Twoje ciało nie potrzebuje drogich kosmetyków, by młodo i zdrowo wyglądać. Na zwykłe dolegliwości zdrowotne Twojej rodziny pomogą leki, które z łatwością przygotujesz sama w domowym zaciszu.

W książce znajdziesz konkretne porady, wiele łatwych przepisów na kosmetyki, środki czystości i preparaty ziołowe. Dowiesz się, jakie substancje są niebezpieczne dla organizmu, czego unikać, by żyć zdrowo i chronić rodzinę przed alergiami i rakiem.

Dzięki tym radom nie tylko nie zrujnujesz swojego domowego budżetu, ale zyskasz czas dla siebie i swoich najbliższych. Zobaczysz, jak niewiele trzeba, żeby z dnia na dzień zamienić chemię na zdrowie!

Informacje dodatkowe o Wyrzuć chemię z domu:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2016-04-27
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-4119-0

Kup książkę Wyrzuć chemię z domu

Wyrzuć chemię z domu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-06-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 (285) książki w 2016 roku, Mam,
Poradnik jak tanio i ekologicznie sprzątać dom, zapobiegać przeziębieniom, czy założyć ogródek. Bardzo fajnie i czytelnie wydana. Opisy są oddzielone przejrzyście od przepisów na różne specyfiki. Do tego wiedza usystematyzowana w tabelkach. Zawiera przydatne porady, które na pewno wykorzystam w życiu codziennym.
Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia
Ewa Kozioł0
Okładka ksiązki - Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia

MAŁE ZMIANY = WIELKIE KORZYŚCI Jeszcze kilka lat temu żyłam zamknięta w czterech ścianach w swoim mieszkaniu w jednym z wielkich miast Europy. Podobnie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;