You are my desire

Gdy jej świat rozpadł się na milion kawałków, on postanowił na nowo złożyć go w całość

Dwudziestosiedmioletnia Jasmine Marlow wiedzie, wydawać by się mogło, idealne życie. Ma kochającego partnera, z którym za pół roku stanie przed ołtarzem, wspaniałą przyjaciółkę, na którą zawsze może liczyć, a także pracę, w której się spełnia. Nic nie wskazuje na zbliżającą się wielkimi krokami katastrofę.

Kilkudniowy wypad za miasto niespodziewanie kończy się wcześniej i Jasmine po powrocie przyłapuje swojego narzeczonego na zdradzie. Jej życie lega w gruzach - mężczyzna, który dotąd był dla niej całym światem, okazuje się skończonym dupkiem. Pozostaje jej przykra świadomość, że zmarnowała na ten związek siedem długich lat.

Po tym bolesnym incydencie nie ma mowy o ślubie i białej sukni. Jasmine wyprowadza się ze wspólnego mieszkania, odchodzi z pracy i powoli przejada skromne oszczędności. Obiecuje sobie, że w najbliższym czasie nie wpakuje się w żadne zobowiązujące relacje, postanawia za to korzystać z życia i nagle odzyskanej wolności.

Szybko się jednak przekonuje, że to wcale nie jest takie proste. Zwłaszcza że na jej drodze znienacka staje mężczyzna, który nie zna słowa ,,nie" i któremu najwyraźniej wpadła w oko.

Informacje dodatkowe o You are my desire:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2023-05-11

Kup książkę You are my desire

You are my desire - opinie o książce

Informatyka kwantowa. Wybrane obwody i algorytmy
Joanna Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Informatyka kwantowa. Wybrane obwody i algorytmy

Pozycja pt. ,,Informatyka kwantowa: Wybrane obwody i algorytmy", ma na celu przedstawić podstawowe pojęcia wprowadzające Czytelnika w niełatwe arkany IK...

Park. Dotykam i poznaję
Joanna Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Park. Dotykam i poznaję

Książeczka dotykowa dla maluszka....