Z Czadem w Bieszczadach

Wyjątkowy i kolorowy przewodnik dla dzieci (i rodziców) po Bieszczadach, w którym znalazło się miejsce zarówno na legendy, ciekawostki czy historię, jak i opisy szlaków, praktyczne informacje niezbędne podczas wędrówki
oraz quizy, kolorowanki i zagadki. Po górach oprowadzi Was przyjazny Czad – rdzenny mieszkaniec najdzikszych i przez wielu uznawanych za najpiękniejsze gór w Polsce.

Z przewodnika Magdaleny Prekiel rodzice dowiedzą się m.in.:
★ jak zachęcić dziecko do chodzenia po górach (praktyczne wskazówki i nietuzinkowe pomysły);
★ jak zachować bezpieczeństwo w górach;
★ które miejsca warto odwiedzić i w jaki sposób zainteresować nimi dziecko (muzea, schroniska, inne atrakcje);
★ jakie szlaki wybierać i gdzie prowadzą (które z nich są odpowiednie dla dziecka, a które wymagają nieco więcej doświadczenia).

A co w książeczce znajdzie dla siebie dziecko?

Kolorowanki, zadania, rebusy, wycinanki, a przede wszystkim... będzie miało okazję poznać Czada i jego ciekawą historię! To sympatyczne i ciekawe stworzenie z pewnością zaskarbi sobie przyjaźń każdego małego czytelnika i zabierze go na wspaniałą wycieczkę, która okaże się niezapomnianą przygodą!

Z Czadem w Bieszczadach to mądra, pełna wartościowej i praktycznej wiedzy książeczka, którą z łatwością zapakujesz do plecaka i ruszysz… w Bieszczady.

Informacje dodatkowe o Z Czadem w Bieszczadach:

Wydawnictwo: Stapis
Data wydania: 2019-06-01
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
Ilustracje:Michał Motłoch

Tagi: Literatura podróżnicza przewodnik literatura górska Bieszczady przewodnik dla dzieci przewodnik po Bieszczadach Bieszczady dla dzieci Czad

Kup książkę Z Czadem w Bieszczadach

Z Czadem w Bieszczadach - opinie o książce