Wyrusz w drogę do pełnej wolności

Chrześcijaństwo od początku było nazywane drogą. Nie bez powodu. Życie ludzi wierzących na ziemi to nieustanna wędrówka od grzechu do bliskości z Bogiem. Decyzja o porzuceniu własnych zniewoleń czasem jednak wydaje się trudna. Wytrwanie w niej - jeszcze trudniejsze...

Ojciec Józef Witko przeprowadza nas przez historię narodu wybranego, który dzięki Bożej interwencji dotarł do Ziemi Obiecanej. Liczne świadectwa zawarte w książce pokazują, że droga - choć wymagająca - zawsze prowadzi do prawdziwego szczęścia.

Odważysz się na wyjście ze swojego Egiptu, domu niewoli?

Bóg daje nam dwie drogi: drogę życia i drogę śmierci. Droga życia to droga błogosławieństwa, droga śmierci to droga przekleństwa. Bóg mówi: wybieraj. Otrzymasz to, co wybrałeś.

fragment

o. Józef Witko OFM - franciszkanin, duszpasterz i rekolekcjonista, autor książek o tematyce duchowej, m.in. W miłości nie ma lęku i Uzdrawiająca moc Ducha Świętego. Na co dzień posługuje w Sekretariacie Misji i Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej.

Informacje dodatkowe o Z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej. Od grzechu do wolności. Droga uzdrowienia wewnętrznego:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2017-10-23
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej. Od grzechu do wolności. Droga uzdrowienia wewnętrznego

Z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej. Od grzechu do wolności. Droga uzdrowienia wewnętrznego - opinie o książce

Materiały do ćwiczeń z matematyki
o. Józef Witko0
Okładka ksiązki - Materiały do ćwiczeń z matematyki

Prezentowany skrypt przeznaczony jest dla studentów I roku studiów ekonomicznych na kierunku Zarządzanie i Marketing, jako pomoc w prowadzeniu ćwiczeń...

Dotyk Boga
o. Józef Witko0
Okładka ksiązki - Dotyk Boga

Pozwól, aby Jego dotyk Cię uzdrowił Dlaczego kochający nas Bóg pozwala na cierpienie? Czy ono ma w ogóle jakiś sens? Jak sobie z nim poradzić? Opierając...