Zagadki dla dzieci

,,Zagadki dla dzieci,, to bardzo wciągająca i interesująca książeczka.W rewelacyjny sposób łączy naukę z zabawą oraz stanowi okazję do spędzenia wspólnego czasu z dzieckiem.

Nauka dziecka powinna zacząć się już od najmłodszych lat. Dotyczy to oczywiście wiedzy o otaczającym mnie świecie, zachowaniem, emocjach i innych niezbędnych do funkcjonowania w informacjach. Wszystko to powinno być dostosowane do wieku malucha oraz przekazana w formie przystępnej formie.Nie ma oczywiście bardziej atrakcyjnego dla niego sposobu zdobywania wiedzy, jak zabawa! Z takim właśnie pomysłem wyszedł Grzegorz Steboński, autor książeczki ,, zagadki dla dzieci,,.

Rozwój dziecka należy wspierać nieustannie.  Forma zabawy, jaką dla niego wybierzemy wydaje się być kluczowa i może łączyć przyjemne z pożytecznym. W książce odnajdujemy liczne zagadki – wierszyki, napisane w bardzo prosty i odpowiedni dla dzieci sposób. Niosą ze sobą ważne informacje dotyczące otaczającego nas świata, pór roku, zwierząt, roślin, owoców i wielu innych elementów koniecznych do Poznania. Odpowiedzi na zagadki można poznać za pomocą załączonego lusterka. Na każdej stronie znajdują się liczne, śmieszne i kolorowe rysunki. Całość sprawi dziecku wiele radości i zadowoli najbardziej wymagających rodziców. Wierszyki ułożone są w melodyjny sposób, mogą być okazją do trenowania pamięci i zdolności do zapamiętywania nowych rzeczy.

Nauka przez zabawę jeszcze nigdy nie była taka prosta i przyjemna! W dodatku można zaangażować w to całą rodzinę. Rodzice również muszą wziąć udział w rozwiązywaniu zagadek! Zabawne ,,Zagadki dla dzieci,, stanowią wyśmienitą propozycję dla całej rodziny,która sprawi, że wspólnie spędzony czas zostanie urozmaicony i przyniesie wiele pożytku.

Grzegorz Strzeboński jest polskim autorem, który tworzy przede wszystkim książki przeznaczone dla dzieci. Łączy w nich zabawę z nauką, przekazując maluchom wiedzę o otaczającym je świecie.

Informacje dodatkowe o Zagadki dla dzieci :

Wydawnictwo: Greg
Data wydania: 2022 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Zagadki dla dzieci
Język oryginału: Polski

Kup książkę Zagadki dla dzieci

Zagadki dla dzieci - opinie o książce

Przysłowia polskie
Grzegorz Strzeboński0
Okładka ksiązki - Przysłowia polskie

Super pomoc dla rodziców, opiekunów i nauczycieli, którzy chcą wyjaśnić dzieciom znaczenie przysłów. Autor zadbał o przyjemną dla ucha (rymowaną) postać...