Zanim się pojawiłaś

Piękna, pełna temperamentu, ognistowłosa młoda Amerykanka przypływa statkiem do Londynu. W porcie czeka wytworny arystokrata Stephen Westmorland. Dziewczyna ulega jednak nieszczęśliwemu wypadkowi, a kiedy odzyskuje przytomność w domu Stephena, okazuje się, że straciła pamięć i własna tożsamość stanowi dla niej zagadkę. Między obojgiem rodzi się namiętne uczucie, lecz na skutek niefortunnego splotu okoliczności każde z nich bierze to drugie za kogo innego. Gdy wreszcie pomyłka się wyjaśnia, wygląda na to, że wspólna, szczęśliwa przyszłość jest nierealna.

Informacje dodatkowe o Zanim się pojawiłaś:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7337-356-X

Kup książkę Zanim się pojawiłaś

Zanim się pojawiłaś - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2013-12-29, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 (190) książek w 2013, Mam, Romanse,
Jest to druga część do książki "Whitney, moja miłość". Tym razem bliżej przyjrzymy się młodszemu z braci Westmoreland, do którego domu trafia dziewczyna z amnezją. Nie wiem co jest z książkami tej autorki, ze praktycznie każdą jej powieść historyczną oceniam na 6. Ale ta podobała mi się równie mocno jak poprzednia. Kolejna pozycja, do której można wracać w nieskończoność i nigdy nie ma się dosyć.
Avatar użytkownika - KKS
Przeczytane:2004-10-03, Ocena: 4, Przeczytałam,
Każdy twój oddech
McNaught Judith0
Okładka ksiązki - Każdy twój oddech

Kate Donovan nie może dojść do siebie po śmierci ojca, zamożnego restauratora z Chicago. Nie jest też pewna swoich uczuć do narzeczonego, prawnika z chicagowskiej...