Zapach pustyni

Kiedy w firmie, w której pracuje Malwina, pojawia się możliwość wyjazdu na trzymiesięczny kontrakt do Dubaju, kobieta jest rozdarta. Praca w Emiratach Arabskich to jej marzenie, ale... Ma przecież Wojtka, z którym nie chce się rozstawać.

Ibrahim przygotowuje się do poślubienia Ayeshy. Wierzy, że małżeństwo zaaranżowane przez rodziców zapewni mu miłość i fuzję rodzinnych przedsiębiorstw.

Ibrahima i uroczą Polkę łączy tylko praca. Oboje są w szczęśliwych związkach i nie szukają żadnych przygód. Jednak nieoczekiwanie dla nich znajomość przeradza się w coś więcej. Różnice kulturowe stopniowo zanikają, a głos coraz częściej zabiera serce.

Czy związek Malwiny i Wojtka przetrwa trudne chwile rozstania? I czy Ibrahim zazna uczucia, którego tak pragnie? A może los szykuje dla nich zupełnie inną niespodziankę?

Zapach pustyni to ciepła jak pustynny piasek opowieść o bliskości. Kusi aromatem kardamonu i szafranu. Zachęca, by wraz z bohaterami dotknąć magicznego Dubaju oraz skosztować miłości, dla której nieistotne jest pochodzenie czy status.

Informacje dodatkowe o Zapach pustyni:

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2024-04-23

Tagi: Proza literacka

Kup książkę Zapach pustyni

Zapach pustyni - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-04-25, Ocena: 6, Przeczytałam,

⚜Jest to cudowna i pełna ciepła historia,która przenosi czytelnika do gorącego Dubaju.
Tam zostajemy wrzuceni w zakazaną relację,która z góry skazana jest na porażkę.Bo nie da się walczyć z tradycjami,zasadami i nakazami rodziców,którzy planują dzieciom przyszłość.Oprócz rozwijającego się uczucia pomiędzy bohaterami możemy z nimi zwiedzać piękne miejsca w Dubaju,które oszałamiają swoim wyglądem i wielkością.Dzięki opisom spokojnie mogłam je sobie wyobrazić.Jest przepych,nowoczesność oraz miasto o stu twarzach.

⚜Przybliżone są również zasady panujące w rodzinie muzułmańskiej.Spotkania przyszłych małżonków,relacje nowożeńców jak również pragnienie poczucia prawdziwego uczucia.
Skrywane tajemnice przeszłości rozbudowały fabułę sprawiając,że historia staje się nieodkładana!

⚜Książka jest obrazem walki z zasadami,kulturą i swoim sercem,które chce kochać tą jedyną.Czy uda się bohaterom stawić czoło przeciwnościami losu?O tym przekonacie się sięgając po lekturę.
P O L E C A M

Bądź moim marzeniem
Monika Michalik0
Okładka ksiązki - Bądź moim marzeniem

Nawet w najczarniejszych chwilach warto dać szansę szczęściu i prawdziwej miłości.Zaledwie kilka godzin przed wymarzoną podróżą na Korfu Tomek...

Odnajdę Cię
Monika Michalik0
Okładka ksiązki - Odnajdę Cię

Miłość odnajdzie Cię tam, gdzie się jej najmniej spodziewasz Emilia i Nikias codziennie za sobą tęsknią. Chociaż związek na odległość nie jest usłany...