Zdam maturę! 2023. Język hiszpański, egzamin pisemny, poziom podstawowy to zbiór zadań przygotowujących do pisemnej matury z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym w formule obowiązującej od 2023 roku.

Wersja drukowana + ebook + nagrania online.

Zbiór zadań umożliwiających przygotowanie do pisemnego egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym w formule obowiązującej od 2023 roku. W komplecie z e-bookiem, nagraniami online i przykładowymi arkuszami maturalnymi (dla poziomu podstawowego i rozszerzonego) udostępnionymi za pomocą kodów QR.

Materiały i ćwiczenia zamieszczone w zbiorze:

są dostosowane do wymagań egzaminacyjnych dotyczących matury od 2023 roku, uwzględniają wszystkie zmiany w formule egzaminu maturalnego - nowe umiejętności oraz nowe typy zadań, obejmują wszystkie umiejętności językowe oceniane na egzaminie pisemnym na poziomie podstawowym, uczniom pomagają w samodzielnym przygotowaniu do egzaminu maturalnego, nauczycielom dają możliwość indywidualizacji pracy z uczniami przystępującymi do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego, niezależnie od realizowanego w klasie programu nauczania.

E-book z funkcjami interaktywnymi:

wygodna nawigacja wprowadzanie i zapisywanie notatek wykonywanie wydruków dostęp na urządzeniach mobilnych za pomocą kodu QR.

Uzupełnieniem zbioru zadań, przydatnym zwłaszcza przed maturą z języka hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym, może być repetytorium leksykalno-gramatyczne "Repetir por placer" wydawnictwa Nowela.

Informacje dodatkowe o Zdam maturę! 2023 Język hiszpański, egzamin pisemny, poziom podstawowy. Matura 2023:

Wydawnictwo: NOWELA
Data wydania: 2022-06-30
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Zdam maturę! 2023 Język hiszpański, egzamin pisemny, poziom podstawowy. Matura 2023