Zejdź sam sobie z drogi

Ukazując się we właściwym czasie, by pomóc ci poradzić sobie z wzrastającymi wymogami stawianymi przez nasz przeładowany presją, szybko zmieniający się świat, Zejdź sam sobie z drogi Roberta Coopera pomoże ci zrozumieć, co się dzieje w twojej głowie. Kiedy już wiesz, co tak naprawdę tobą kieruje, możesz wyłączyć przeszkadzające ci części mózgu, uaktywnić te, które są pomocne, i wyruszyć ścieżką ku osiągnięciu tego, czego według innych nie jesteś w stanie osiągnąć. W oparciu o ponad dwadzieścia lat badań prowadzonych na całym świecie, Zejdź sam sobie z drogi ukazuje ci pięć kluczy do dokonywania wyborów, które pozwolą ci zatriumfować nad realiami dzisiejszego świata: - Kierunek, a nie ruch - Skupienie, a nie czas - Zdolność, a nie dostosowywanie się - Energia, a nie wysiłek - Wpływ, a nie zamiary Pełna cudownych historii prawie o wszystkim - od notatki napisanej przez jednego z przodków autora, zanim wyruszył z Dublina do Ameryki w 1829 roku ("To na horyzoncie żyje nadzieja... I tam właśnie się udam"), po nieprawdopodobne dokonania jamajskiej drużyny bobslejowej, która ustanowiła rekord świata - ta przełomowa książka potwierdza, że następna granica jest nie tylko przed nami, ale również w nas... A to, co wszystkim wydaje się niemożliwe, wcale takie nie jest. POTĘŻNA MAPA DROGOWA, KTÓRA POMOŻE CI PRZEKROCZYĆ WSZELKIE OCZEKIWANIA

Informacje dodatkowe o Zejdź sam sobie z drogi:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-88970-13-9

Kup książkę Zejdź sam sobie z drogi

Zejdź sam sobie z drogi - opinie o książce

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska