Żelazne serce

Druga część wciągającej, pełnej intryg i miłości dylogii ,,Wojna Crier" Niny Vareli.

Automatony już zbyt długo rządziły światem ludzi za pomocą głodu i terroru. Bunt i zamieszki wybuchają w całym Rabu. Sercem rewolucji staje się Aya. Dziewczyna uciekła z pałacu Hesoda po nieudanym zamachu na jego córkę - automatonkę, którą miała zabić, a którą pokochała. Dołącza do królowej Junn. Doradcą władczyni jest dawno zaginiony brat Ayi, Storme. Tymczasem Crier wcale nie czuje się bezpieczniejsza w pałacu. Wkrótce ma zostać żoną scyre Kinoka, który nie kryje się już ze swoimi zamiarami. Pragnie władzy, zagłady ludzkości i całkowitego podporządkowania sobie automatonów. Nieważne, w jakiej kolejności. Crier zdaje sobie sprawę, że sama go nie powstrzyma. Musi uciec, odnaleźć ukochaną Ayę i pokrzyżować plany Kinoka. To trudne, bo droga wiedzie przez tereny pełne rebeliantów, niewypowiedziane słowa, skrywane tajemnice i prawdę tak brutalną, że może zniszczyć przyszłość.

Dla fanów klimatów science-fiction, dystopii i queerowych romansów.

Informacje dodatkowe o Żelazne serce:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-04-17
Tytuł oryginału: Iron Heart

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Fantasy dla dzieci i młodzieży Interest age: from c 15 years

Kup książkę Żelazne serce

Wojna Crier
Nina Varela0
Okładka ksiązki - Wojna Crier

Pierwsza część dylogii fantasy o miłości dwóch dziewczyn - jednej ludzkiej, a drugiej stworzonej przez człowieka - która może być początkiem rewolucji...