Żeloglutki na placu budowy

,,Żeloglutki na placu budowy" to niezwykła książka - można ją oglądać strona po stronie, a po wyrwaniu kartek stworzyć układankę w rozmiarze XXL.

Witajcie na placu budowy, gdzie powstaje nasze miasteczko. Jeżdżą tu koparki, ciężarówki, spychacze, dźwigi i podnośniki. Mamy też narzędzia: betoniarki, piły, młotki i wiertarki. My, Żeloglutki, tak naprawdę wolimy odpoczynek od ciężkiej pracy, dlatego zawsze znajdziemy czas na piknik, drzemkę, doskonalenie pływania, podjadanie owoców z drzew, a nawet puszczanie latawców i samolotów z papieru. Szczerze mówiąc, robota idzie nam niespiesznie...  Ale lubimy się bawić, więc znajdziecie tu mnóstwo zagadek!

Janusz Wyrzykowski - ur. 1982 w Bydgoszczy, absolwent bydgoskiego PLSP i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Rysownik komiksów, ilustrator, twórca grafiki do gier i filmów animowanych. Prywatnie miłośnik psów i motoryzacji.

Informacje dodatkowe o Żeloglutki na placu budowy :

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2016-05-18

Kup książkę Żeloglutki na placu budowy

Żeloglutki na placu budowy - opinie o książce

Co robią? Auta i Żeloglutki
Janusz Wyrzykowski0
Okładka ksiązki - Co robią? Auta i Żeloglutki

Dwie fantastyczne książki dla najmłodszych: ,,Opowiem ci, mamo, co robią auta" Artura Nowickiego i Marcina Brykczyńskiego oraz ,,Żeloglutki na placu budowy"...