Zemsta

Tom 3 cyklu Slay Quartet

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób.

Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko przeistoczyła się w burzliwy, niełatwy, ale za to pełen namiętności związek. Tylko czy to wystarczy? Czy Celia i Edward będą w stanie zmierzyć się ze swoimi wadami, wzajemnymi pretensjami i mrocznymi sekretami z przeszłości?

Oboje mają za sobą trudne doświadczenia. Celia została głęboko skrzywdzona i do tej pory mierzy się z traumą. Tak się jednak składa, że planowanie zemsty to coś, co Edward ma we krwi, a dla swojej żony jest gotów zrobić naprawdę wiele. Jakie granice przekroczy, aby zyskać satysfakcję? Czy w ogóle istnieją dla niego jakiekolwiek granice?

Czy Celia będzie potrafiła zaakceptować mroczną stronę Edwarda, nie tracąc przy tym tego, kim była i kim się dzięki niemu stała?

Informacje dodatkowe o Zemsta:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-08-11
Tytuł oryginału: Revenge (Slay Quartet Series #3)

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Zemsta

Zemsta - opinie o książce

Avatar użytkownika - AldonaS
AldonaS
Przeczytane:2024-01-10, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2024,

Ta cześć najbardziej przypadła mi do gustu. Dużo się działo

Celia i Edward podczas zawierania małżeństwa nie sądzili, że kiedykolwiek stanie się ono prawdziwe. Oboje mieli wobec siebie plany, których nie byli w stanie wprowadzić w życie. Ich założenia o sobie okazały się błędne, a wszystko zaczęło się komplikować, gdy w grę zaczęły wchodzić uczucia. Teraz oboje stanowią wspólny front i razem zmierzą się z demonami przeszłości.

Trzeci tom serii ,,Slay Quartet" ogromnie mi się podobał. Książka była niesamowicie wciągająca, nieprzewidywalna i intrygująca. Bardzo podobało mi się to, jak potoczyła się akcja w tej części. Nie mogłam się oderwać od czytania, choć pojawił się jeden przerażający moment, w którym nie byłam pewna, czy będę w stanie czytać dalej. Autorka świetnie przekazała emocje odczuwane przez głównych bohaterów i to jak radzili sobie z pewnymi sytuacjami. Podobało mi się, że zarówno Edward, jak i Celia uczyli się na swoich błędach i jak pomału się poznawali. Na początku tej historii nie znosiłam głównej bohaterki, jednak teraz całkowicie zmieniłam o niej zdanie. Uważam, że postać Celii została świetnie wykreowana.

Z każdym kolejnym tomem seria ,,Slay Quartet" podoba mi się coraz bardziej. Mam nadzieję, że kolejny tom też mnie zachwyci, bo zakończenie ,,Zemsty" jest bardzo obiecujące.

Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1

Dylan i Audrey nie planują się zakochiwać, a siłę pożądania chcą wykorzystać w zupełnie inny sposób. Problem w tym, że żadne nie mówi całej...

Uwikłani. Pokusa
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Uwikłani. Pokusa

ELEKTRYZUJĄCA... HIPNOTYZUJĄCA... FASCYNUJĄCA... KSIĄŻKA, O KTÓREJ MÓWIĄ WSZYSCY! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On...