Zero do kółka. Aubiobook

Przedstawiamy Państwu fantastycznie zabawne felietony Wiecha o sportowej, kibicowskiej, a

także turystycznej tematyce.Prawdziwie sportowy zapał i dusza oddanego kibica nie zgasły nawet w trudnych powojennych latach wśrod jakże nam bliskiej warszawskiej ferajny, z Teofilem Piecykiem i Gienią na czele.

Zostały jedynie skrojone do upodobań i możliwości naszych bohaterów. Dlatego posłuchamy o

wymyślnych dyscyplinach - skoku przez Walercię, rzucie fajerką, szachowej grze metodą

Bliklego, nartach na Bielanach... i wielu innych cielesnych ćwiczeniach na świeżym powietrzu.

Nasi znajomi kibicowali też z całych sił biało-czerwonym sportowcom - i tym zmagającym się o

żółtą koszulkę w wyścigach kolarskich dookoła Polski, i walczącym o ,,Kielicha Tatr" na

mięzynarodowym zapychu po śiegu w Zakopanem. Najwięej jednak emocji wzbudzał mięzynarodowe mecze ,, bramkie kopanej piłi". I nieważe, czy dostaliśy ,, kuchnie". Najważniejsze, żeby wynik był honorowy! Zero do koła!

Informacje dodatkowe o Zero do kółka. Aubiobook:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2012-06-06
Kategoria: Sport
Czas trwania:3 h19 min. min.
Czyta: Zbigniew Buczkowski

Kup książkę Zero do kółka. Aubiobook

Zero do kółka. Aubiobook - opinie o książce

Skarby w spodniach
Stefan Wiechecki0
Okładka ksiązki - Skarby w spodniach

Tom zawiera około 250 większych utworów o tematyce żydowskiej, drukowanych anonimowo na ostatniej stronie dziennika "Ekspres Poranny" w latach...

Wiech. Śmiech śmiechem. Część 2
Stefan Wiechecki0
Okładka ksiązki - Wiech. Śmiech śmiechem. Część 2

Niezrównany mistrz polskiego i warszawskiego humoru w zbiorze pt. "Śmiech śmiechem" przedstawia najbardziej zabawne, zarówno przedwojenne, jak...