Ziglar o sprzedaży. Najlepszy przewodnik profesjonalnego sprzedawcy

Czy chcesz dotrzeć na szczyt w zawodzie sprzedawcy?

Czy charakteryzują cię elastyczność, upór, dobra organizacja, entuzjazm, silna motywacja i doskonałe podejście?

Cechy te, zdaniem Ziga Ziglara, mogą pojawić się wyłącznie wtedy, gdy posiądziesz tę najważniejszą, a mianowicie chęć rozwoju. Bez względu na to, czy jesteś początkującym praktykantem w świecie sprzedaży, czy może wytrawnym zawodowcem, musisz - jak zauważa Zig Ziglar - kontynuować swoją pielgrzymkę ,,przez naukę, życie i umiejętność patrzenia: naukę czerpaną z przeszłości, nie żyjąc w niej; życie w teraźniejszości, przez chwytanie każdego dnia wszystkich istotnych momentów; a także patrzenie w przyszłość z nadzieją, optymizmem i wiedzą". Wdrażając w życie wartości promowane przez Ziglara, takie jak szczerość, uczciwość, wiara, miłość i lojalność, będziesz mógł częściej przekonywać więcej osób w sposób bardziej efektywny i etyczny.

Poprawione i zaktualizowane wydanie Ziglar o sprzedaży, pełne fundamentalnych zasad dotyczących tej dziedziny, ukazuje ponadczasowe prawdy aktualne w nowym tysiącleciu. Techniki i procedury przedstawione przez Ziglara nie tylko uszczęśliwią twoich klientów i zwiększą twoje dochody, lecz także pomogą zadbać o to, co nieuchwytne - o jakość twojego życia.

Informacje dodatkowe o Ziglar o sprzedaży. Najlepszy przewodnik profesjonalnego sprzedawcy:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-10-14
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Ziglar o sprzedaży. Najlepszy przewodnik profesjonalnego sprzedawcy

Ziglar o sprzedaży. Najlepszy przewodnik profesjonalnego sprzedawcy - opinie o książce

Sekrety skutecznej sprzedaży
Zig Ziglar0
Okładka ksiązki - Sekrety skutecznej sprzedaży

Naucz sie sztuki perswazji od mistrza sprzedaży. W książce zatytułowanej Sztuka skutecznej sprzedaży, wielki znawca sztuki sprzedaży przedstawia skuteczne...

Zig Ziglar o profesjonalnej sprzedaży
Zig Ziglar0
Okładka ksiązki - Zig Ziglar o profesjonalnej sprzedaży

Jak grać, by wygrać Nigdy nie przestawaj się uczyć Przestrzegaj reguł zawodu i własnych zasad Pogódź karierę i życie osobiste Efektywnie...