Zjem to, co ma na sobie

Międzynarodowy bestseller! Lekkostrawna proza. 1 000 000 egzemplarzy sprzedanych w Stanach Zjednoczonych!

Karykaturalna rodzina, burzliwe dorastanie, walka z hipokryzją i uprzedzeniami wobec odmienności. Historie niczym z najlepszych sitcomów! Tym zabawniejsze, że oparte na faktach z życia popularnego komika, szydercy piętnującego wszelkie przejawy amerykanizacji i political correctness. Wybuchowa mieszanka ostrego dowcipu i goryczy. Cudowne lata w reżyserii Woody Allena.

„David Sedaris jest jak gwiazda rockowa świata literackiego” - porównują amerykańscy dziennikarze. Nie jest tajemnicą, że bilety na jego występy trudniej dostać niż wejściówki na koncerty Britney Spears.

Znany komik i uwielbiany kontestator. Parał się w życiu wszystkim, był już elfem, sprzątaczką, budowniczym, ogrodnikiem i tragarzem. Największy sukces odniósł jako autor przezabawnych dzienników, w tym między innymi książki Zjem to, co ma na sobie.

Informacje dodatkowe o Zjem to, co ma na sobie:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2006-03-01
Kategoria: Inne
ISBN: 83-240-0634-6

Kup książkę Zjem to, co ma na sobie

Zjem to, co ma na sobie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Foxie
Foxie
Przeczytane:2022-02-09, Ocena: 4, Przeczytałam,
Calypso
David Sedaris0
Okładka ksiązki - Calypso

„Jestem najważniejszą osobą w życiu niemal każdego, kogo znam, i sporej liczby ludzi, których nigdy nawet nie spotkałem” – rzucił...