Złodziej tożsamości

Mary Catherine Riggio przeżywa fatalny okres. Jej narzeczony ginie w tajemniczych okolicznościach tuż po uroczystym przyjęciu zaręczynowym. Wkrótce zostaje zabity także jej kuzyn Tommy. Policja znajduje zwłoki młodego informatyka, któremu ktoś skręcił kark i prawdopodobnie zabrał komputer. Lista ofiar pozbawionego skrupułów mordercy wydłuża się, a śledztwo wciąż tkwi w miejscu. Komisarz Kitt Lundgren oraz jej partnerka Mary Catherine Riggio z Wydziału Zabójstw w pościgu za bezwzględnym psychopatą wkraczają do świata wirtualnej rzeczywistości. Tu nigdy nie wiadomo, kto jest kim i kogo właśnie obserwuje.

Informacje dodatkowe o Złodziej tożsamości:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2010 (data przybliżona)

Kup książkę Złodziej tożsamości

Złodziej tożsamości - opinie o książce

Avatar użytkownika - wiola120892
wiola120892
Przeczytane:2014-05-27, Ocena: 4, Przeczytałam, czytam regularnie w 2014 roku, Mam,
Ciekawy kryminał. Opisuje współczesny świat i zagrożenie jakim są komputery dzięki którym przestępcy potrafią dowiedzieć się wiele. Denerwowała mnie trochę postać głównej bohaterki MC Riggio - bywała momentami irytująca i męcząca ale całość oceniam pozytywnie.
Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2013-11-11, Ocena: 5, Przeczytałam, kolejne 52 książki 2013,
Policjantka M.C. Riggio, która zawsze brała udział w rozwiązywaniu spraw kryminalnych od strony zawodowej, zmuszona będzie poprowadzić śledztwo z tytułu śmierci członków swojej rodziny. Najpierw zastrzelony przed domem zostaje jej narzeczony, kilka dni później, w tajemniczych okolicznościach ginie jej kuzyn Tommy więcej na: http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/11/zodziej-tozsamosci-erica-spindler.html
Avatar użytkownika - agnik66
agnik66
Przeczytane:2013-06-27, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Mary Catherine znana też jako M.C. to policjantka. Pewnego dnia zostaje wezwana na miejsce zabójstwa młodego informatyka. Ktoś skręcił mu kark, a następnie zabrał jego komputer. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy po przyjęciu zaręczynowym narzeczony M.C zostaje postrzelony. Jakby tego było mało, kilka dni później ginie kuzyn kobiety. Jak się później okazuje wszystkie zabójstwa są ze sobą powiązane, tylko jak? Mary Catherine wydała mi się bardzo sympatyczną bohaterką, dzielną kobietą, ale nie wyróżniała się niczym specjalnym, taka zwykła kobieta. Natomiast jej partnerka (z pracy) jest już bardziej charakterystyczną postacią i dłużej zostanie w mojej pamięci. Kobieta boryka się z wieloma problemami np. miłosnymi, chociaż ma już ponad 50 lat. Nie jest to moja pierwsza książka tej autorki, bo przeczytałam ich już bardzo dużo. Jedne były lepsze, inne słabsze, ale i tak ciągle wracam do twórczości tej pani. "Złodziej tożsamości" nie jest najmocniejszą jej książką, ale nie żałuję spędzonego z nią czasu. Nie udało mi się odkryć kto jest odpowiedzialny za te zbrodnie, więc za to duży plus, bo nie cierpię, gdy książka jest przewidywalna. Książka jest bardzo wciągająca i ciekawa, na jaw ciągle wychodzą jakieś nowe fakty, akcja ciągle pędzi do przodu i nie zwalnia nawet na sekundę. Oceniam ją jednak na ocenę dobrą, bo przeczytałam mnóstwo thrillerów i w porównaniu z innymi niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Avatar użytkownika - Pilar
Pilar
Przeczytane:2013-02-06, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Trzymający w napięciu kryminał. Szybka akcja, choć nafaszerowanie treści wulgaryzmami nieco przeszkadza w czytaniu.
Avatar użytkownika - mictatencuhtli
mictatencuhtli
Przeczytane:2022-06-30, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Całkiem interesująca fabuła. Nie jest to powieść wybitna, ale gwarantuje wystarczającą porcję rozrywki.

Avatar użytkownika - anikirax
Przeczytane:2014-01-25, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Jesteś jak ogień
Erica Spindler0
Okładka ksiązki - Jesteś jak ogień

Becky Lynn Lee była nikim. Każdy mógł ją bezkarnie skrzywdzić, złamać jej życie. Miała jednak swoje marzenia. Kiedy więc uznała, że nic jej nie trzyma...

Szóstka
Erica Spindler0
Okładka ksiązki - Szóstka

Trwa odliczanie... Detektywi Micki Dare i Zach Harris powracają w Szóstce, thrillerze paranormalnym, drugiej wspólnej przygodzie w ramach serii Strażnicy...