Zwierzyna

Przerażające myśli, paranoje, lęki. Surrealistyczne światy, w których zatraca się swoje człowieczeństwo, przestaje rozumieć, czym jest dobro, a czym zło. Zaczyna postrzegać innych jako marionetki w rękach tego, w którego nikt nie wierzy.

Dwadzieścia niezwykłych światów, dwadzieścia obrazów, ukazujących czające się za rogiem zło. Dwadzieścia kroków w nieskończoność. Każdy z nich odbierze Ci pewność, gdzie kończy się mroczna rzeczywistość, a zaczyna koszmar pełen grozy.

Przyjrzyj się zwierzynie, która raz ucieka, a raz sama atakuje. Poznaj tajemnice otaczającej nas rzeczywistości, o których często boimy się rozmawiać, pytania, na które nie ma odpowiedzi. Zastanów się nad sensem istnienia, nad koszmarami tych, którzy umierają, uciekają lub chcą powrócić, lecz zgubili drogę w labiryncie.

ZWIERZYNA – upoluj ją! Ale najpierw odwróć się i sprawdź, czy to za Tobą nikt nie idzie.

„Zwierzyna” to zbiór dwudziestu opowiadań, których nie da się jednoznacznie zakwalifikować gatunkowo. Jest debiutem książkowym Macieja Kaźmierczaka, urodzonego w 1996 r. w Kutnie autora ponad sześćdziesięciu opublikowanych opowiadań, redaktora oraz grafika, absolwenta II LO w Kutnie, studenta filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim.

Informacje dodatkowe o Zwierzyna:

Zwierzyna - opinie o książce

To mnie zabije
Maciej Kaźmierczak0
Okładka ksiązki - To mnie zabije

Kiedy pozycja Matyldy na popularnej platformie streamingowej spada, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, by wrócić na szczyt. Do czego się posunie i...

Nikt
Maciej Kaźmierczak0
Okładka ksiązki - Nikt

Zło ma wiele imion, jedno z nich to NIKT Mroczna i brudna historia przesiąknięta tym, co w człowieku najniebezpieczniejsze - poczuciem bezkarności. W...