Życie bez bólu. Naturalne i duchowe sposoby eliminowania bólu fizycznego

Cierpisz na przewlekły albo ostry ból?

Już nie musisz!

Autorzy tej niezwykłej książki, słynna Doreen Virtue i naturopata Robert Reeves, wyjaśniają, w jaki sposób możesz zredukować lub wyeliminować ból fizyczny, stosując opracowane przez nich połączenie naturalnych i duchowych metod uzdrawiania. Autorzy wyjaśniają pochodzenie bólu i przyczyny, dla których go odczuwamy; zamiast go tłumić objawy, zyskasz możliwość zbudowania fundamentów pod prawdziwe zdrowie ciała, umysłu i duszy.

Książka zawiera szczegółowe informacje dotyczące leczenia bólu: przedstawia wyniki badań naukowych oraz rekomendacje w zakresie odżywiania, ćwiczeń, jak również fizycznych i duchowych metod terapeutycznych. Z tego bogatego zbioru będziesz mógł wybrać najlepszą dla siebie metodę oraz dowiedzieć się, w jaki sposób wrócić do zdrowia bez konieczności zażywania szkodliwych leków farmakologicznych czy poddawania się operacji.

Informacje dodatkowe o Życie bez bólu. Naturalne i duchowe sposoby eliminowania bólu fizycznego:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-10-21
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Życie bez bólu. Naturalne i duchowe sposoby eliminowania bólu fizycznego

Życie bez bólu. Naturalne i duchowe sposoby eliminowania bólu fizycznego - opinie o książce

Robert Reeves0
Okładka ksiązki - Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii. Program usuwania toksyn z życia

Prezentowany przez specjalistkę w dziedzinie zdrowego żywienia i uzdrawiania duchowego - Doreen Virtue, i naturopatę Roberta Reevesa kompleksowy program...