Rusza Wielka Czarna Mapa 2016!

«poprzedni     następny»
2016-06-07 10:51:53
news - Rusza Wielka Czarna Mapa 2016!

Wydawnictwo Czarne już po raz piąty ogłasza wakacyjny konkurs "Wielka Czarna Mapa"! Dzięki uprzejmości Virtualo.pl oraz firmie PocketBook możecie wygrać czytnik PocketBook Touch Lux 3 oraz dwa czytniki PocketBook Aqua. Po raz pierwszy w tym roku do każdej nagrody dołączona zostanie również roczna prenumerata magazynu „Kontynenty”! Oczywiście wśród nagród znajdą się także książki Czarnego. 

 

Zasady

 

Zrób zdjęcie książki Wydawnictwa Czarnego na wakacjach, podpisz, gdzie czytasz, i wyślij na adres konkurs@czarne.com.pl! Co tydzień w piątek zdjęcia zamieszczane będą na facebookowym profilu Wydawnictwa Czernego oraz na interaktywnej mapie na stronie http://czarne.com.pl/konkursy/wielka-czarna-mapa/2016. W październiku komisja wybierze najciekawsze i najbardziej pomysłowe zdjęcie, które zdobędzie nagrodę główną, czyli czytnik PocketBook Touch Lux 3 wraz z 5 e-bookami Czarnego oraz roczną prenumeratę magazynu „Kontynenty”. W tym roku przyznane zostaną też dwie nagrody II stopnia, czyli dwa czytniki PocketBook Aqua wraz z 3 e-bookami oraz roczną prenumeratą magazynu „Kontynenty”, jak również trzy nagrody III stopnia – trzy komplety trzech dowolnie wybranych tytułów z oferty Czarnego wraz z roczną prenumeratą magazynu „Kontynenty”. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 października!

 

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z jego regulaminem.

 

Więcej informacji: http://czarne.com.pl/konkursy/wielka-czarna-mapa/2016

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Rezygnuje z udziału w konkursie. Dam szansę innym. Może los się do mnie uśmiechnie w innym konkursie.
2016-06-08 13:50:40
martucha180 Linia koment Może spróbuję swych fotograficznych sił :)
2016-06-07 19:32:42
dayna15 Linia koment :)
2016-06-07 10:56:05
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów