O czym Polki marzą w łóżku? 40% rabatu w księgarni Legolas.pl!

«poprzedni     następny»
2017-06-11 23:24:12
Wyobraźnia w miłości jest potężną siłą inicjującą, przyciągającą i utrzymującą jej trwałość, ale wyobraźnię trzeba kształtować i rozwijać...
- Michalina Wisłocka, Sztuka kochania

Polscy seksuolodzy, dr Andrzej Depko i dr Sylwia Jędrzejewska, cieszą się wyjątkowym zaufaniem kobiet. Na tyle wyjątkowym, że zdecydowały się one powierzyć im swoje najintymniejsze fantazje erotyczne. Kilkadziesiąt prawdziwych zwierzeń polskich kobiet pokazuje, jak nieskrępowaną mają wyobraźnię, ale także, jak niezaspokojone są ich potrzeby.

W rozmowie z Sylwią Jędrzejewską Andrzej Depko tłumaczy, skąd się biorą ukryte pragnienia, o czym świadczą, jak szukać ich zaspokojenia, jak wpływają na związek z partnerem, czy warto zamieniać erotyczne marzenia w rzeczywistość i po co nam w ogóle fantazja w łóżku. Książka Chciałabym chciała... O czym Polki marzą w łóżku dostępna jest już w szczególnie atrakcyjnej cenie - 23,99 zł (40% rabatu!) w księgarni Legolas.pl Gwarantowana błyskawiczna wysyłka! Koniecznie skorzystajcie z oferty, zapoznajcie się również z innymi gorącymi nowościami dostępnymi w księgarni Legolas.pl.

-> Poznaj ofertę księgarni Legolas.pl


Opinia
Treści
martucha180 Linia koment Zapowiada się ciekawie :)
2017-06-12 08:13:17
emilly26 Linia koment . Jeśli autorzy w przedstawili sposób przedstawiają delikatny temat to będzie miała zainteresowanie wśród kobiet.
2017-06-12 00:40:02
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów