Spotkanie z Martą Fox - w sieci i w Warszawie!

«poprzedni     następny»
2013-04-19 11:31:34
news - Spotkanie z Martą Fox - w sieci i w Warszawie!

Marta Fox wraz z Domem Wydawniczym Mała Kurka i Klubem Księgarza zapraszają na premierę książki Autoportret z Lisiczką. Spotkanie odbędzie się w Warszawie 24 kwietnia (środa) 2013 r. o godzinie 17:30 w Klubie Księgarza (Rynek Starego Miasta 22/24). Wieczór poprowadzi Remigiusz Grzela. Tymczasem autorka do niedzieli, 21 kwietnia 2013, odpowiada na pytania czytelników w serwisie Granice.pl Zapraszamy do zadawania pytań na forum!

 

Autoportret z Lisiczką to labiryntowy dialog między Martą Fox a Martą Lisiczką, którego motywem przewodnim kreacja autorska. Zbliżanie się fikcji i rzeczywistości. Jest jak kolaż, składa się z różnych elementów ujętych w ramy subtelnej kompozycji. Każdy jest niezbędny, każdy na właściwym miejscu.

 

Rozdział o Zofii Chądzyńskiej sąsiaduje z pisaniem o spotkaniach autorskich. Refleksje na temat poglądów Oriany Fallaci z rozmową z wnukiem. Opowiadanie z wierszem. Książka skłania do poszukiwań literackich. Do odkrycia na nowo fam, nadziei i kronopiów, labiryntu Borgesa i radości bycia Czytelnikiem.

Opinia
Treści
takahe Linia koment Już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła dorwać tę książkę tak inną od poprzednich książek pani Marty Fox.
2013-04-19 18:12:14
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów