O seksualności dla dzieci - premiera

«poprzedni     następny»
2012-10-18 12:51:23
news - O seksualności dla dzieci - premiera

Książeczki z serii Mamo, tato! odpowiadają na ważne pytania, pojawiające się na kolejnych etapach rozwoju dziecka. Podtytuł serii - o seksualności i uczuciach nie wstydzę się rozmawiać wskazuje na jej tematykę. 

 

Dziecko w wieku od 3 do 6 lat z pewnością znajdzie odpowiedzi na pytanie Skąd się biorą dzieci w książeczce pod takim właśnie tytułem. Do nieco starszych czytelników - w wieku od 7 do 11 lat - kierowana jest publikacja Nie wierzę już w bociana. Z kolei rodzice dzieci w wieku od 12 do 16 lat powinni zaopatrzyć się w książkę Staję się kobietą, staję się mężczyzną

 

Fachowe publikacje z serii napisane zostały przez psychologa, przygotowane z dbałością i troską o harmonijny rozwój młodego człowieka. Mądrze i w pełen delikatności sposób poruszają one tematy związane z uczuciami, seksualnością i prokreacją. Warto sięgnąć po te książeczki, jeśli chce się znaleźć dobry punkt wyjścia do rozmowy z wychowankami, warto też wziąć udział w naszym konkursie i zajrzeć do książki.

 

 

 
Opinia
Treści
takahe Linia koment miałam podobną książkę :)
2014-02-05 17:07:17
hajduczek Linia koment Uważam, że takie książeczki są bardzo potrzebne, oby tylko rodzice zwracali uwagę na sugerowany wiek dziecka dla którego przeznaczono publikację!
2013-07-11 18:52:05
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów