Rozmowy z Alem Pacino w platon24.pl

«poprzedni     następny»
2014-09-09 08:50:28
news - Rozmowy z Alem Pacino w platon24.pl

Książka Al Pacino. Rozmowy Lawrence'a Grobela dostępna jest już w księgarni platon24.pl

 

Książka Al Pacino. Rozmowy to okazja na prywatne spotkanie z legendą. Pacino zawsze uciekał od rozmów z prasą – dla Grobela zrobił wyjątek. W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat Al Pacino udzielał mu wielokrotnie wywiadów – przez lata zawiązała się pomiędzy nimi bliska przyjaźń. Rozmawiali oczywiście o filmach, pracy nad kolejnymi rolami, ale też o dzieciństwie aktora, jego prywatnym życiu i rodzinie. Grobel i Pacino pozostawiają tylko parę tematów tabu, mówią szczerze niemal o wszystkim: nocnych espadach do klubów jazzowych; garściach Valium połykanych na ceremonii rozdania Oskarów; o miłości do Nowego Jorku i uzależnieniu od alkoholu. W rozmowach maluje się obraz wrażliwego człowieka ogarniętego aktorską pasją, ceniącego wyżej sztukę niż gwiazdorskie splendory.

 

„Ojciec Chrzestny”, „Człowiek z Blizną”, „Adwokat Diabła” – te role i wiele innych zapewniły Pacino trwałe miejsce w historii kina. Osiem razy nominowany do Oskara – nagrodę otrzymał w końcu za rolę w „Zapachu Kobiety”. Mimo to wciąż woli pracę na deskach teatru od pracy w studio filmowym, kocha Szekspira, chętnie zajmuje się produkcjami niezależnymi. Jego życie pełne jest pasji, a największą miłością pozostaje teatr.

 

22 września 2014 roku wąska grupa widzów będzie miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z Alem Pacino w Teatrze Wielkim w Warszawie. A już teraz wszyscy zainteresowani mają okazję do indywidualnego spotkania z aktorem za sprawą książki Al Pacino. Rozmowy, która dostępna jest w promocyjnej cenie w księgarni platon24.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Opinia
Treści
azetka79 Linia koment pięknie się zapowiada...zdjęcie powala...
2014-09-09 09:07:20
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów