Od islamu do... chrześcijaństwa

«poprzedni     następny»
2015-10-01 07:37:06
news - Od islamu do... chrześcijaństwa

NIEOCZEKIWANA PODRÓŻ od ISLAMU do CHRZEŚCIJAŃSTWA. W książce Szukając Allaha, znalazłem Jezusa Nabeel Qureshi opisuje dramatyczną podróż od islamu do chrześcijaństwa, wypełnioną przyjaźnią, dociekaniem i ponadnaturalnymi snami po drodze. 

 

Przyglądając się subtelnie życiu kochającej się muzułmańskiej rodziny, Qureshi dzieli się tym, jak rozwinął swoją pasję dla islamu zanim odkrył, niemal wbrew swojej woli, dowód na to, że Jezus powstał z martwych i oświadczył, że jest Bogiem. Niezdolny zaprzeczyć tym argumentom, nie czekając z zaparciem się własnej rodziny, Qureshi zmagał się z wewnętrznym zamieszaniem, które rzuca wyzwanie chrześcijanom, muzułmanom i wszystkim tym, którzy interesują się największymi religiami świata. 

 

Ujmująca i dająca do myślenia pozycja Szukając Allaha, znalazłem Jezusa opowiada mocną historię zatargu pomiędzy islamem a chrześcijaństwem, który odbył się w sercu jednego człowieka - i pokoju, który ostatecznie znalazł w Jezusie. Warto ją poznać. Warto sięgnąć po książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Szaron. Dziś publikujemy jej premierowe fragmenty: 

 

 

 


.

Opinia
Treści
azetka79 Linia koment normalnie to będzie podróż wszech czasów, na pewno przeczytam:)
2015-10-01 08:13:23
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów