10 lat księgarni TaniaKsiazka.pl!

«poprzedni     następny»
2016-04-27 09:03:29
news - 10 lat księgarni TaniaKsiazka.pl!

23 kwietnia 2016 roku księgarnia TaniaKsiazka.pl skończyła równo 10 lat! W ciągu dekady z małej, rodzinnej firmy, mieszczącej się w jednym ciasnym pokoiku, przeistoczyliśmy się w prężnie działającą księgarnię, która wysyła zamówienia na cały świat! Z tej okazji organizujemy najlepszą imprezę książkową we wszechświecie. Świętując razem z nami, możecie liczyć na wiele atrakcji i niespodzianek. 

 

Przez te wszystkie lata, podążając za sugestiami naszych Klientów, stawaliśmy się coraz lepsi. Mamy na to niezbite dowody w postaci licznych nagród, które otrzymujemy – w 2015 roku zgarnęliśmy aż sześć. To dzięki Wam, drodzy książkomaniacy, mamy możliwość dalszego rozwoju! Dlatego właśnie dla Was staramy się ulepszać nasze oferty, aby zakupy w internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl były jeszcze przyjemniejsze. Poza przygotowywaniem ciekawych promocji oraz usprawnieniami na stronie, od 2013 roku każdy produkt kupiony w naszej księgarni sprawia równa się przekazaniu środków na rzecz Fundacji Pomóż Im, opiekującej się między innymi nieuleczalnie chorymi dziećmi.

W tym urodzinowym czasie przygotujcie się na jeszcze więcej atrakcji i mnóstwo niekończących się promocji! To największa urodzinowa impreza, na której kiedykolwiek byliście. Co więcej, chociaż to TaniaKsiazka.pl świętuje hucznie 10-lecie, prezenty dla Was rozdajemy my! Nie zwlekajcie i przyłączcie się do fantastycznej zabawy.

Kto powiedział, że urodziny muszą trwać tylko dzień? Zabawa z TaniaKsiazka.pl trwać będzie przez prawie 3 tygodnie! Celebrowanie naszej okrągłej rocznicy rozpoczniemy od atrakcji, która potrwa do 28 kwietnia. Naszym tortem urodzinowym jest 20 000 bestsellerów z rabatem do 35%. Nie możecie tego przegapić!

 


 


20 tysiecy bestsellerow


 


Od 23 kwietnia do 12 maja trwać będą także inne okolicznościowe zabawy. Jedną z nich jest obdarowywanie prezentami wszystkich świętujących z nami książkomaniaków. Składając zamówienie na minimum 20 zł, dostaniecie losowo wybraną zakładkę magnetyczną o unikalnym wzorze.

 


 

 

 

Jeśli natomiast poniesie was wir urodzinowych zakupów, zostaniecie obdarowani podwójnie! Przy zamówieniu o wartości minimum 79 zł otrzymacie, oprócz magnetycznej zakładki, prawo do wyboru 1 z 4 TanioKsiążkowych supergadżetów. Do zgarnięcia są dwa odjechane kubki oraz dwie wystrzałowe torby!

 


 


 

To jeszcze nie wszystko! Przyłączcie się również do naszego urodzinowego konkursu, w którym można zgarnąć nagrody o łącznej wartości ponad 3000 zł. Znajdziecie tam między innymi: czytniki e-booków, kody na kolejne zakupy oraz tanioksiążkowe gadżety, które już czekają na zwycięzców.

To nadal nie koniec niespodzianek. W kolejnych tygodniach (28 kwietnia-12 maja) przygotowaliśmy kolejne atrakcje, ale rąbka tajemnicy uchylimy nieco później.

 


  

 

Na sam koniec garść ciekawostek:

- Zrealizowaliśmy ponad 900 000 zamówień.

- Sprzedaliśmy ponad 2,6 miliona produktów.

- Zaufało nam aż 430 000 osób.

- Mamy w ofercie ponad 200 000 produktów.

- Najlepiej sprzedająca się książka w historii księgarni to: Ukryte terapie Jerzego Zięby, którą sprzedaliśmy w liczbie 9 700 sztuk!

- Jesteśmy w 100% polską firmą.

- Otrzymaliśmy miano najlepszego sklepu internetowego w Polsce w kategorii „Kultura” w rankingu Money.pl 2015, pokonując ogólnopolskie sieci księgarni Matras oraz Empik.

- Akcja promująca honorowe krwiodawstwo, którą prowadzimy, zajęła 1. miejsce w kategorii „Akcja promocyjna sklepu” w konkursie Ekomersy 2015.

- Klienci zagłosowali na nasz sklep, dając nam 1. miejsce w plebiscycie e-COMMERCE POLSKA Awards 2014 w kategorii Najlepsza Obsługa Klienta, dzięki czemu pokonaliśmy takich gigantów, jak Empik i Smyk!

- Fundacja „Pomóż Im”, którą wspieramy od 1 czerwca 2013 roku, przyznała właścicielowi TaniaKsiazka.pl, Łukaszowi Kierusowi, tytuł „Mecenasa Dobroczynności”.

- Na cele charytatywne przekazaliśmy już ponad 72 000 zł.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

- ekipa księgarni TaniaKsiazka.pl

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Moje gratulacji dla księgarni tania książka:)
2016-04-27 11:04:05
dayna15 Linia koment 100 lat :) szybka dostawa i koszulka idealnie dopasowana do moich potrzeb ("jeszcze jeden rozdział i idę spać")
2016-04-27 10:00:12
martucha180 Linia koment Gratulacje i100 lat :)
2016-04-27 09:20:22
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów