Niezbędnik wiedzy o budowaniu marki - bardzo konkretny, bardzo użyteczny, bardzo przystępnie napisany. Lektura obowiązkowa dla każdego człowieka branży.

Informacje dodatkowe o Zakamarki marki. Rzeczy o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć, pominąć podczas budowania swojej marki:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-09-09
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 978-83-246-3334-0
Dodał/a opinię: Sławomir Krempa

Zobacz opinie o książce Zakamarki marki. Rzeczy o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć, pominąć podczas budowania swojej marki

Kup książkę Zakamarki marki. Rzeczy o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć, pominąć podczas budowania swojej marki

Paweł Tkaczyk0
Okładka ksiązki - Zakamarki marki. Rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć lub pominąć podczas budowania swojej marki

Fragment "Zakamarki marki" - czyta Paweł Tkaczyk Zero teorii Sama praktyka Polski autor w polskich realiach Najbardziej aktualna wiedza Marka...

Paweł Tkaczyk0
Okładka ksiązki - Narratologia. Umiejętność opowiadania historii tkwi w Tobie od zawsze. Opanuj ją i rozwiń

Jak kupujesz różne rzeczy? Na przykład mleko. Chodzi Ci o coś, co można po prostu wlać do kawy czy miski z porannymi płatkami zbożowymi. Ale kiedy...