Prawda, że ta okładka robi oszałamiające wrażenie i bardzo intryguje? Sięgnęłam po książkę, która przedstawia niezwykle ciekawą, trudną, ale i pasjonującą historię, która przypadła mi do gustu pod każdym względem oraz trzymała w napięciu od pierwszych zdań, aż po ostatnie strony. Na pewno przeznaczona jest dla dorosłych czytelników, gdyż nie brakuje w niej wulgaryzmów, brutalnych scen oraz namiętnego seksu.

Nie uwierzycie, ale jest to debiut na rynku wydawniczym i co dziwne, w ogóle się tego nie dostrzega. Lekki i przystępny w odbiorze styl autorki pozwala na szybkie przyswajanie informacji zawartych w lekturze, mimo że obfituje ona w opisy oraz trzecioosobową narrację z perspektywy kilku bohaterów. Widać ile serca włożyła pani Pyznar w to dzieło, gdyż jest ono naprawdę dopieszczone.

Na łamach powieści poznajemy rosyjską modelkę Waleriję, która dużo imprezuje i korzysta z używek. Życie celebrytki w świetle fleszy spowodowało, że sięgnęła ona dna. Podczas jednej z nocnych zabaw unika niebezpiecznej sytuacji, dzięki której poznaje Dawida. Zauroczenie i fascynacja obojga jest ogromna, dlatego by chronić mężczyznę decyduje się wyjechać z nim ze stolicy do Hiszpanii.

Kim jest Dawid i jakie mroczne tajemnice skrywa w swym sercu? Czy modelka porzuci swoją karierę i sławę dla tego faceta? Dlaczego kobieta topiła swoje smutki w alkoholu i próbowała zapomnieć o bolesnej przeszłości zażywając narkotyki? Czy fascynujący mężczyzna uleczy jej duszę i da jej szczęście?

Wiecie co, ta pozycja mnie totalnie zaskoczyła. Pochłaniałam tę ciekawą treść, która zaskakiwała mnie raz za razem, trzymała w napięciu i wywoływała ogrom skrajnych emocji. Zakończenie to prawdziwa petarda i teraz modlę się, by pisarka szybko wydała kontynuację tej niezwykłej historii.

Genialna kreacja postaci zasługuje na uznanie i pozwala nam wczuć się w ich sytuację oraz dostrzegać wszystko ich oczami. Trudne tematy poruszone w książce są wciąż aktualne w naszym życiu i dają do myślenia. To cudownie, że pani Magdalena nie boi się o nich wspominać.

Jeśli obawiacie się nudy, to zapewniam, że dynamiczna akcja na to nie pozwala. Dlatego zachęcam was do sięgnięcia po tę powieść. Zapewni niezapomniane wrażenia. Polecam!

Informacje dodatkowe o 60:

Kup książkę 60

Sankcja
Magdalena Pyznar0
Okładka ksiązki - Sankcja

Walerija spodziewa się dziecka. Chciałaby cieszyć się hiszpańskim słońcem, ale tęsknota za ukochanym Dawidem jej na to nie pozwala. Na domiar złego jest...

Układ
Magdalena Pyznar0
Okładka ksiązki - Układ

Walerija zapada się pod ziemię. Dawid nie wierzy, że mogła go porzucić. Próbuje za wszelką cenę wydostać się z więzienia, by odnaleźć ukochaną. Policja...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis