9 Wigilii

Jest to zbiór opowiadań znanych i tych mniej znanych współczesnych Polskich pisarzy takich jak Jerzy Pilch, Paweł Huelle, Wojciech Kuczok, Joanna Szczepkowska i inni.

Tematem przewodnim jest oczywiście Wigilia i czas Bożego Narodzenia.

Książka ma na celu ukazanie świąt jako anegdoty, zmusza nas do zatrzymania się na chwilę, zwolnienia tempa w tym czasie i zastanowienia się nad własnymi świętami.

Co czują osoby samotne w tym okresie? Jakie cuda mogą się zdarzyć w tym czasie?

Tą książkę uważam za przeciętną! Zupełnie nie przypadła mi do gustu, mimo iż lubię krótkie opowiadania. Nie wiem czemu ale zupełnie czegoś innego się spodziewałam. Opowiadania są pełne uczucia pustki i samotności.  A liczyłam na opis wspaniałych świąt pełnych ciepła, radości i w gronie rodziny. Tak więc nie mogę polecić tej książki!

Informacje dodatkowe o 9 Wigilii:

Kup książkę 9 Wigilii

Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci

Autorki, korzystając z własnych doświadczeń, a także doświadczeń innych rodziców, przekazują wzruszające i przekonujące świadectwa takiego porozumiewania...

Peppa Pig. Książka z registrami. Szybko, szybciej, najszybciej!
opracowanie zbiorowe 0
Okładka ksiązki -  Peppa Pig. Książka z registrami. Szybko, szybciej, najszybciej!

Peppa bardzo lubi podróżować i zastanawia się, czym można przemieszczać się wolno, czym szybciej, a czym superszybko. Dowiedz się razem z Peppą o rodzajach...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;