A niech to szlag!

Książkę przeczytałam dzięki uczestnictwu w Klubie Recenzenta serwisu nakanapie.pl. Dziękuję za taką możliwość! 😄🥰

Ta książka jest przesłodka.

Mimo iż jest to obyczajówka, nie brakuje tu miłości pełnej uniesień, a także okropnych tajemnic, które nie przyniosą niczego dobrego.

Joanna właśnie traci swoją ukochaną pracę. Co za tym idzie także mieszkanie, bo z czego ma je opłacić? Szef dupek zwalnia ją właściwie nie z jej winy, chociaż z niemałą satysfakcją, że znalazł na nią haka.

Na ratunek przychodzi jej siostra mieszkająca w Anglii. Proponuje jej etat opiekunki czteroletniej, jak sama twierdzi, niesfornej dziewczynki.

Liczy, że jest to strzał w dziesiątkę, szansa na lepsze życie. Szybko dowiaduje się, że mężczyzna, który ją zatrudnił jest równie gburowaty i opryskliwy jak poprzedni, który, na domiar złego, jest zbyt surowy dla córki.

Z początku nie potrafią się dogadać, Asia mocno angażuje się w pomoc nieszczęśliwemu Timowi, oraz pół sierocie Grace. Przeprowadza w ich życiu mocną rezolucję, która także wpłynie na jej życie.

Przygodę z książkami Monika Cieluch - strona autorska rozpoczęłam od książki "Do ostatniej kropli krwii", która była fenomenalna, dlatego też nie wahałam się przed czytaniem najnowszej " A niech to szlag!".

Ta, okazała się być równie dobra. Mocna dawka emocji, świetnie napisana, sprawiają, że płynie się przez strony nie mogąc oderwać się nawet na chwilę. Płakałam, śmiałam się i wzruszałam razem z bohaterami, co jest dowodem na to, że książka będzie prawdziwym bestsellerem!

Postacie zostały wykreowane w bardzo realny sposób, miałam wrażenie, że znam ich z życia prywatnego.

Polecam całym serduchem! Mam nadzieję, że po przeczytaniu podzielicie się ze mną swoimi wrażeniami! ❤

Informacje dodatkowe o A niech to szlag!:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-07-14
ISBN: 9788382194067
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce A niech to szlag!

Kup książkę A niech to szlag!

Niepokorna
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Niepokorna

Czasami najbardziej szalone decyzje okazują się tymi najlepszymi Dla Ivy Storm ten rok nie mógł zacząć się gorzej. Właśnie rzucił ją narzeczony, a marzenie...

Czekoladowe zacisze
Monika Cieluch 0
Okładka ksiązki - Czekoladowe zacisze

W Czekoladowym Zaciszu zasmakujesz pysznych wypieków, wyjątkowej kawy i... nieprzeciętnej miłości! Amy Smith nie miała łatwego życia - we wczesnym dzieciństwie...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska