Doreen Virtue, dr psychologii, obdarzona jest darem jasnowidzenia i przez całe życie pracuje ze sferą anielską, czego owocem jest wiele międzynarodowych bestsellerów. Nim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat, kierując wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia. Ostrzegł ją wtedy anioł. Od tamtej pory rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i talii kart do kontaktu z aniołami. Sny są wrotami do kreowania Twojego świata i wymarzonego życia. Są narzędziami, dzięki którym możesz doświadczać siebie, poznawać swoje pragnienia i uzdrawiać wszystkie obszary życia. Ciesz się zabawą i tworzeniem swoich snów. Ciesz się odkrywaniem ich znaczenia. Ciesz się magicznym czasem nocnych podróży! Na początku muszę sprostować, ta książka nie jest sennikiem, lecz formą poradnika, jak przywoływać sny, przygotowywać się do nich i kreować. Publikacja zawiera interpretacje podstawowych symboli sennych, np. zwierzęta, kolory, ogień, włosy, woda. Dużą część stanowią historie osób, które autorki poprosiły o podzielenie się opowieściami ze spotkań sennych z aniołami. Historie te zostały przedstawione w postaci niedługich opowiadań i tak też się je czyta. Amerykańskie autorki opisują genezę snów, sposób w który powinno się je interpretować oraz rolę aniołów, istot, które powinniśmy prosić o pomoc. W Anielskim senniku znajdziecie rytuały i afirmację oraz wytyczne, jak przygotować siebie i przestrzeń wokół, szykując się do snu. Publikacja jest dość interesująca i nieźle napisana. Dzięki niej zgłębicie trochę wiedzy na temat snów, a przy okazji także o sobie. Dorren i Melissa spróbowały odpowiedzieć na kilka dręczących nas pytań. Między innymi, czy sny są tylko wytworem wyobraźni, czy też kreacją tego, co przeżywamy. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz zawsze książkę mieć przy sobie. Anielski sennik polecam osobom, które pasjonują się ezoteryką, a snami w szczególności.

Informacje dodatkowe o Anielski sennik. Odczytywanie wiadomości przekazywanych przez anioły i przewodników sennych:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-05-12
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Dodał/a opinię: Monika Piotrowska-Wegner

Zobacz opinie o książce Anielski sennik. Odczytywanie wiadomości przekazywanych przez anioły i przewodników sennych

Kup książkę Anielski sennik. Odczytywanie wiadomości przekazywanych przez anioły i przewodników sennych

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;