Archer's Voice. Znaki miłości

Są na świecie książki, które pozostają w naszych sercach na zawsze.
Są historie, o których nie możemy zapomnieć i są bohaterowie tak zapadający w pamięć, że nawet po latach nie potrafimy wypuścić ich z głowy.

Kilka lat temu, wpadła mi w ręce książka "Bez słów" Mii Sheridan. Wracałam do niej często w późniejszym czasie, nie raz czytając te najbardziej emocjonujące i te najbardziej chwytające za serce fragmenty, jednak pomijając trudne i raniące, bo, aż tak emocjonalnie na mnie wpłynęły.

Głowni bohaterowie to urocza Bree, która przeżyła w swoim dość młodym życiu, na prawdę traumatyczne chwile i zagubiony w swoim "dzikim" i niemym świecie Archer, dzielnie broniący się przed otaczającym go nieznanym światem, swoją niełatwą drogą do miłości, za każdym razem wzbudzali we mnie wachlarz emocji tak wzruszajacy, że pomimo to, chciałam do nich wracać i wracać, tak bardzo, że z niecierpliwością czekałam na otrzymanie nowego wydania, tym razem pod tytułem "Archer's voice".

Nowe wydanie, nowa przepiękna okładka, ale emocje i wspaniali bohaterów wciąż tacy sami. Trudne momenty wciąż tak samo poruszające, te gorące wciąż tak samo wywołujące rumieńce. A te negatywne i bolesne, wciąż tak samo wkurzające i dobijające.

Fabuła tak niesamowita i  tak wyjątkowa, że nie próżno szukać nam czegoś podobnego. No i bonusowy rozdział na zakończenie książki, tak idealnie wieńczący całość, że aż, znowu ma się ochotę przczytać od początku.

Reasumując. "Archer''s voice" to niezapomniana historia, pieknie napisana przez autorkę, a którą każdemu gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Archer's Voice. Znaki miłości:

Kup książkę Archer's Voice. Znaki miłości

Bez lęku
Mia Sheridan0
Okładka ksiązki - Bez lęku

Miłość odnajdzie cię nawet w najgłębszym mroku.Sport był dla Holdena Scotta całym światem. Odnosił wielkie sukcesy, kibice go podziwiali i nie było kobiety...

Bez winy
Mia Sheridan0
Okładka ksiązki - Bez winy

Nowa powieść autorki bestsellera „Bez słów” Kira nie ma grosza przy duszy, za to mnóstwo kłopotów. W przeszłości odebrano...