Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie

"Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie" Luca Dotti
Syn Audrey Hepburn opowiada nam o swojej mamie, pokazuje oblicze Audrey której nie znamy. Opisuje nam ich wspólne życie w Rzymie, czy ukochanej posiadłości w Szwajcarii La Paisible, która była azylem i ukochanym miejscem Audrey, gdzie się ukrywała przed fleszami i światem Hollywood. Książka, która miała być tylko książką kucharską, ale stała się dość oryginalną biografią,z unikalnymi przepisami kulinarnymi potraw które gościły na co dzień na stole w domu Audrey, zawierającą wspomnienia syna o mamie z bogatą kolekcją prywatnych fotografii z rodzinnego albumu. Dowiedziałam się, że Audrey była łasuchem, kochała czekoladę pod każdą postacią, nawet sam jej zapach potrafił poprawić jej humor,lody które jadła zawsze kiedy tylko mogła i wręcz kochała makaron z przecierem pomidorowym,do tego stopnia że zabierała nawet na wakacje składniki na jego przygotowanie. Poznałam Audrey, która była swojska, czuła, ciepła, kochająca zwierzęta i dobre jedzenie,bo taka była dla bliskich, rodziny i przyjaciół. My znaliśmy Audrey gwiazdę ekranu, piękną kobietę która zachwyca w ,, Śniadaniu u Tiffaniego,, modną, której stroje nadal inspirują do naśladowania. Dzięki tej książce dopiero teraz mam pełny obraz prawdziwej Audrey Hepburn i muszę przyznać, że mam do niej jeszcze więcej sympatii. Jeśli macie ochotę poznać tę fantastyczną kobietę, to powinniście tę książkę przeczytać. Ja osobiście naszpikowałam jej strony znacznikami z myślą i postanowieniem że wypróbuję przepisy potraw, które nie są jakoś wyszukane ,i gościły codziennie na stole Audrey.
Polecam i smacznego Wam życzę.

Informacje dodatkowe o Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2016-03-03
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: Aneta Jarzębska

Zobacz opinie o książce Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie

Kup książkę Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie