Biuro przesyłek niedoręczonych

Deszczowa pogoda skłoniła mnie do sięgnięcia po tą lekturę. Owszem przepiękna grafika okładki miała tu duże znaczenie. Zresztą uwielbiam pióro Sochy a jej bogaty styl bardzo mi odpowiada. Nie zawiodłam się. Wpadłam w trans czytelniczy od pierwszych stronic aż po zakończenie. Nie nudziłam się ani przez chwilę. Wartka, ciekawa akcja, zimowy, świąteczny klimat i dający się lubić bohaterzy tworzą idealną całość. Książka jest przepełniona ciepłem, przywraca wiarę w życzliwość ludzi i pokazuje, że dobre uczynki mogą nam sprawić wiele radości.
Główna bohaterka Zuzanna trafia do małego miasteczka, gdzie zaczyna pracę w biurze przesyłek niedoręczonych. Dziewczyna jest zafascynowana niektórymi miłosnymi listami, które z różnych powodów nie mogły zostać dostarczone adresatowi. Dzięki starszej pani Mili, Zuza postanawia odszukać i pomóc dwójce ludzi, którzy z jakiegoś powodu, od 38 lat nie mogą się spotkać 24 grudnia. W jej działaniach wspierają ją właściciel kawiarni Maciej i niepełnosprawny sąsiad pan Stanisław.
Czy bohaterce uda się dopomóc Tekli i Gasparowi by mogli się wreszcie spotkać? Musicie przeczytać tę powieść i przekonać się sami. Ja jestem troszkę zaskoczona takim zakończeniem. Książka na pewno poruszy Wasze serca i mocno wzruszy. Polecam!

Informacje dodatkowe o Biuro przesyłek niedoręczonych:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2016-11-09
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Biuro przesyłek niedoręczonych

Kup książkę Biuro przesyłek niedoręczonych

"Ale pamiętaj, w życiu czasem jest tak, że dzisiaj nie masz siły, jutro nie będziesz mieć ochoty, a pojutrza może już nie być".

"Podobno milczeć można wyłącznie w towarzystwie osoby, która milczy podobnie do nas".

Hormonia
Natasza Socha0
Okładka ksiązki - Hormonia

Kalina ma 46 lat i panicznie boi się dojrzałości. Boi się również matki, podejmowania samodzielnych decyzji, a nawet wyjścia do kawiarni w pojedynkę...

Pokój kołysanek
Natasza Socha0
Okładka ksiązki - Pokój kołysanek

Ta historia ma swoje korzenie w rzeczywistości. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy David Deutchman, emerytowany nauczyciel rozpoczął rehabilitację...