California Boy

❤❤❤❤Recenzja❤❤❤

Premiera 30.06.2021 r.

"California Boy" - Anna Bellon

Lekki romans z nutką sportu w tle z wszystkimi emocjami jakie mu towarzyszą oraz demonami, które robią spustoszenie w życiu niewinnej dziewczyny.

Lizzy, dziewczyna pełna pasji. Kocha malować. Towrzy piękne obrazy. Z pozoru pewna siebie kobieta. Jednak w głębi duszy wystraszona, nieśmiała i pełna samotności.
Ból towarzyszy jej przez większość życia. Dopiero kiedy poznaje Dannego w jej życie zmienia się w spokój. Czuje się wartościowa i spełniona. Ktoś wreszcie powoduje u niej uśmiech i ogromne szczęście.

Danny, wybitny hokeista. Kolejny bohater pełen pasji. Sport to wszystko o czym marzył. Spełnia się zawodowo. Na lodzie czuje się jak w domu.
Jest bardzo sympatycznym chłopakiem, nie obchodzi go sława, chce grać. Umie słuchać i powoduje, że ludzie czują się wartościowi.
Kiedy poznaje Lizzy czuje spokój. To ona jest jego ukojeniem w sytuacjach stresowych.

Żadne z nich nigdy nawet nie pomyślało, że druga osoba może stać się kimś więcej w tak krótkim czasie. Ich relacja tworzy się szybko ale jest pełna rozmów, szczęśliwych momentów ale także takich które nie raz wystawia ich związek na próbę.
Mam wrażenie, że autorka stworzyła dla Nas młodzieżowy związek ale z wieloma elementami dojrzałej relacji. Wiele razy udowodnili nam, że to co jest między nimi to coś poważnego. Do tego związku podchodzą bardzo dojrzale, to nigdy nie miała być zabawa.

Pasja to jednen z głównych motywów tej książki. Lizzy maluje i robi to pięknie. Może robić to bez przerwy. Czuć, że to kocha.
Hokej to całe życie Dannego. W każdym meczu czuć jego emocje. Autorka opisuje je bardzo szczegółowo i dzięki temu mocno można się wczuć w historię.
Ogólnie całe życie sportowców jest przedstawione z każdej perspektywy. Prywatnej i tej słownej. I to mnie w tej książce mocno urzekło.

Będzie także emocjonalnie. Łzy nie raz pojawiły się w moich oczach. Historia życia Lizzy jest trudna i nie mogłam się z nią pogodzić.
Będzie romantycznie. Miłość która ich połączyła jest piękna w swej prostocie.

Pokazuje, że miłość może mieć zbawienną moc. Dawać spokój i poczucie bezpieczeństwa. Wystarczy obecność i bliskość drugiego człowieka by móc zapomnieć o wszystkim co złe.
Jednym minusem tej książki jest ilość stron. Jest strasznie krótka a bardzo bym chciała poznać jeszcze mocniej historię tej dwójki.
Zaznać ich miłości.
Kochani, to jest bardzo lekki romans z którym każdy powinien się zapoznać. To taka idealna odskocznia od schematycznych i mocnych romansów. Tutaj rządzi delikatność uczucia i mrok jaki niesie przeszłość.
9/10❤

Kup książkę California Boy

Zanim upadnę
Anna Bellon0
Okładka ksiązki - Zanim upadnę

Są osoby, dla których dobra jest się gotowym poświęcić wszystko – nawet miłość.Zuza Leszczyńska po pierwszym roku studiów przyjeżdża na wakacje do...

Warte wybaczenia
Anna Bellon0
Okładka ksiązki - Warte wybaczenia

Camryn Heart pierwszy raz spotkała Rileya Reeda w swoim ogrodzie wśród dzikich petunii, gdy miała dwanaście lat. To był też dzień, w którym zostali najlepszymi...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;