Cena wolności

Jest to bardzo ciekawa i dobrze skonstruowana historia. Książkę czyta się bardzo szybko, ja przebrnęłam przez nią w jeden wieczór. Tempo akcji nie zwalnia ani na chwilę, a bohaterowie potrafią zadziwić swoimi decyzjami. Właśnie to tempo przyjemnie wpływa na rewelacyjny odbiór lektury. Fabuła jest bardzo interesująca, chłonie uwagę czytelnika, wciągając coraz bardziej w swoje sidła, co dodatkowo wzmacnia emocjonalny przekaz powieści. Napisana przystępnym, plastycznym językiem, a co za tym idzie, nie można się od niej oderwać. Idealnie zarysowane tło społeczne sprawia, że czyta się wręcz namacalnie. Wyobraźnia czytelnika pracuje na najwyższych obrotach i uczestniczymy wraz z agentką w jej akcjach. Serce przyśpiesza, adrenalina zaczyna buzować i zaczyna się wspólna walka o ocalenie ludzkiego istnienia. Rewelacyjna kreacja bohaterów, zwłaszcza głównej agentki sprawia, że poznajemy ich prawdziwe charaktery. Bo tylko nieliczni potrafią działać w akcjach odbijania zakładników. Jest to niezwykle niebezpieczne i intrygujące zajęcie. Jednym słowem - jest to świetnie napisana powieść sensacyjna. Są tu morderstwa, skrywane sekrety, intrygi, oraz miłość rodzinna, która staje się motorem i celem w życiu. Polecam!!

Informacje dodatkowe o Cena wolności :

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2017-05-24
Tytuł oryginału: The freedom broker
Tłumaczenie: Katarzyna Iwańska
Dodał/a opinię: pokrecona

Zobacz opinie o książce Cena wolności

Kup książkę Cena wolności