Charlotte Street

Niestety książka bardzo mnie rozczarowała.... Zapowiadała się tak dobrze- okładka i opis na niej skłoniły mnie do przeczytania tej pozycji, która w bibliotece była na półce "Nowości i bestsellery". Najlepszy przykład,że nie ocenia się książki po okładce, która zresztą jest nietrafiona, bo dziewczyna z Charlotte Street miała niebieski płaszczyk nie czerwony....Sama książka była jak dla mnie po prostu nudna z przydługimi wywodami Jasona, który przeżywał rozstanie z Sarą nawet po pół roku i dalej śledził jej wpisy na facebooku. Zabawne było jak zobaczył jej ostatni wpis "Przeżywa najwspanialsze chwile życia" i porównał ze swoim "Je zupę".Jason był nauczycielem bez powołania (nad czym też długo się rozwodził w swoich dokładnych opisach), a potem recenzentem w "London Now" bezpłatnej gazecie coś jak nasze "Metro" .Jego była miała już innego, a on wciąż był sam. Jak dla mnie to wydawał mi się taką " życiową ciamajdą" i nie zapałałam do niego sympatią. Zakończenie ciekawe jak to zwykle w książkach bywa, ale co z tego? Cała książka powinna być wciągająca.Moja subiektywna ocena to 3 - za pomysł,za dozę humoru na początku książki, za zakończenie. Niestety nie polecam tej książki i jest to najniższa ocena jaką przyznałam.

Informacje dodatkowe o Charlotte Street :

Wydawnictwo: Sonia Draga