Chłopak dla teściowej

Natalia po śmierci męża musi zamieszkać ze swoją teściową, która na każdym kroku uprzykrza jej życie.
Gdy pewnego dnia znika córka Natalii po sesji zdjęciowej, Natalia musi wyruszyć do Jordanii na poszukiwania Olgi. Tylko jest problem. Co Natalia zrobi ze swoją teściową, która jest jak z koszmaru? Natalia musi znaleźć dla niej opiekę, bo kiedyś obiecała mężowi, że po jego śmierci zaopiekuje się jego matką. Kobieta wpada na szalony pomysł, aby pozbyć się teściowej. Postanawia zrzucić odpowiedzialność za teściową na kogoś innego i zaczyna poszukiwać dla teściowej "chłopaka". Szybko trafia się idealny kandydat.
Zdesperowana Natalia wynajmuje czarującego detektywa, który ma jej pomóc w poszukiwaniach Olgi.
Wkrótce wychodzi na jaw, że babcia z wnuczką wdały się w niebezpieczne interesy.
Jeśli jesteście ciekawi jak zakończy się ta przygoda to koniecznie przeczytajcie.
"Chłopak dla teściowej" to zwariowana komedia obyczajowa, przy której będziecie śmiać się do łez. Koszmarna teściowa zapewni Wam rozrywkę i nie pozwoli Wam nudzić się ani przez moment.
Ta historia jest też słodko-gorzką opowieścią o relacjach rodzinnych z tajemnicami i sekretami. Podobała mi się fabuła i świetnie wykreowani bohaterowie. Śledziłam ich losy z ogromnym zainteresowaniem. Działo się dużo i było pełno nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Jestem pod ogromnym wrażeniem stylu autorki i na pewno sięgnę po inne książki pani Agnieszki.
Tę książkę przeczytałam w ekspresowym tempie.
Jeśli lubicie czarną komedię to spędzicie przyjemnie czas z tą książką.
Relaks zagwarantowany.
Bawiłam się świetnie!
Polecam z całego serca!

Informacje dodatkowe o Chłopak dla teściowej:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-06-01
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura humorystyczna

Zobacz opinie o książce Chłopak dla teściowej

Kup książkę Chłopak dla teściowej

Cechy charakteru:

1. Inteligentny

2. Inspirujący

3. Oczytany

4. Opiekuńczy

5. Empatyczny

6. Cierpliwy

7. Wyrozumiały (a wręcz pobłażliwy)

8. Ale niepozwalający dmuchać sobie w kaszę (Broń Boże męska cipa!)

Kobiecie, która sama nie zaznała szczęścia w miłości, trudno cieszyć się szczęściem innej.

Włoska symfonia
Agnieszka Walczak-Chojecka0
Okładka ksiązki - Włoska symfonia

Marianna Wisłocka, nieśmiała flecistka, ma talent, urodę i wielkie marzenie. Chce skomponować niezwykłą symfonię. Od swojej akademickiej nauczycielki dziewczyna...

Saga bałkańska. Tom 2. Nie czas na zapomnienie
Agnieszka Walczak-Chojecka0
Okładka ksiązki - Saga bałkańska. Tom 2. Nie czas na zapomnienie

II tom ,,Sagi bałkańskiej" Jasminie udaje się wyrwać z sarajewskiego piekła. Wyrusza w drogę, która jednak naznaczona jest dramatycznymi wydarzeniami...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;