Ciemna strona. Szwedzcy mistrzowie kryminału: Zbrodnia, tajemnica, suspens

Apropo Larssona, widziałam w Matrasie, że jest już w przedsprzedaży kontynuacja serii Millenium "Co nas nie zabije" za 28 zł. Ciekawa jestem czy warto w ogóle ją czytać. Jak myślicie, zepsuje to obraz wcześniejszych części, będzie klapa, a może wręcz odwrotnie?

Informacje dodatkowe o Ciemna strona. Szwedzcy mistrzowie kryminału: Zbrodnia, tajemnica, suspens:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2014-04-03
Kategoria: Opowiadania
Tytuł oryginału: A Darker Shade: 17 Swedish Stories of Murder, Mystery and Suspense
Język oryginału: szwedzki
Tłumaczenie: Alicja Rosenau, Anna Topczewska, Ewa Wojciechowska, Paulina Rosińska, Tomasz Kunz
Dodał/a opinię: PannaMigotka

Zobacz opinie o książce Ciemna strona. Szwedzcy mistrzowie kryminału: Zbrodnia, tajemnica, suspens

Kup książkę Ciemna strona. Szwedzcy mistrzowie kryminału: Zbrodnia, tajemnica, suspens

Torty i ciasta z kremem
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Torty i ciasta z kremem

"Klucz do słodkiego rajuPysznie, pyszniej tort!Najsłodsze chwileCiasta i torty urzekają zapachem, kuszą przepięknymi dekoracjami i uwodzą słodyczą...

DMZ Strefa zdemilitaryzowana, tom 2
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - DMZ  Strefa zdemilitaryzowana, tom 2

Drugi tom przygód Matty'ego Rotha, młodego korespondenta wojennego, w rewelacyjnej serii ,,DMZ - Strefa Zdemilitaryzowana". Antyestablishmentowe...