Ciemna strona. Szwedzcy mistrzowie kryminału: Zbrodnia, tajemnica, suspens

Ciekawy, różnorodny zbiór opowiadań kryminalnych, ale nie tylko. Jest też fantastyka, trochę opowiadań obyczajowych, dla każdego coś miłego. Są opowiadania bardzo dobre, są dobre, ale i całkiem słabiutkie. Mimo to uważam, że fani kryminałów, zwłaszcza szwedzkich, powinni sięgnąć po ten zbiór. Polecam!

Informacje dodatkowe o Ciemna strona. Szwedzcy mistrzowie kryminału: Zbrodnia, tajemnica, suspens:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2014-04-03
Kategoria: Opowiadania
Tytuł oryginału: A Darker Shade: 17 Swedish Stories of Murder, Mystery and Suspense
Język oryginału: szwedzki
Tłumaczenie: Alicja Rosenau, Anna Topczewska, Ewa Wojciechowska, Paulina Rosińska, Tomasz Kunz
Dodał/a opinię: Monika Kruszyńska

Zobacz opinie o książce Ciemna strona. Szwedzcy mistrzowie kryminału: Zbrodnia, tajemnica, suspens

Kup książkę Ciemna strona. Szwedzcy mistrzowie kryminału: Zbrodnia, tajemnica, suspens

Encyklopedia dzikich zwierząt
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Encyklopedia dzikich zwierząt

Razem z autorami wędrujemy po całym świecie, od najdalej położonych regionów polarnych po najzwyklejsze lasy. Mamy okazję podziwiać przeróżne zwierzęta...

Podręczny ilustrowany leksykon ucznia
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Podręczny ilustrowany leksykon ucznia

Nowoczesny i aktualny leksykon dla młodych czytelników.Co to jest agorafobia? Czym się charakteryzuje Ameryka Północna, a czym Południowa? Kim była Eurydyka...