Cud na zamówienie

"Cud na zamówienie" to historia piątki dorosłych ludzi, staruszka, dziecka i psa, których zbliżyła magia wigilijnej nocy.
Mila, Katia, Jowita, Artur i Grzegorz to obcy sobie ludzie, których ścieżki splatają się ze sobą w wigilijny dzień.
Mila, po tym jak straciła męża i matkę, samotnie wychowuje syna i opiekuje się ojcem. Katia ma kochających rodziców, pracuje jako tatuażystka i dodatkowo jest wolontariuszką, pomaga bezdomnym oraz zwierzętom. Jowita to majętna kobieta, która związała się z żonatym mężczyzną. Artur jest programistą i nienawidzi świąt. Grzegorz, po tym jak żona od niego odeszła, walczy o swoją córkę, którą chce zabrać na święta do domu.
Karolina Wilczyńska w swojej najnowszej książce porusza bardzo trudne tematy jak zdrada, samotność, trudne relacje rodzinne. Ale również pokazuje, że święta to nie tylko prezenty, ale również pomoc potrzebującym, dla których miska ciepłej zupy to wszystko na co mogą liczyć.
Ta historia pokazuje, że Wigilia to czas cudów.
Polecam

Informacje dodatkowe o Cud na zamówienie:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2023-10-11
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Cud na zamówienie

Kup książkę Cud na zamówienie

Zima zasypie miłością