Czy słonie boją się myszy? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Powiem Wam, że naprawdę bardzo lubię takie książki. Są one nie tylko fajne, ale również bardzo ciekawe i mądre. Muszę przyznać, że na kilka pytań zadanych w tej książce sama nie znałam odpowiedzi. Na przykład wiecie może dlaczego byki szaleją na widok czerwonej płachty? Albo czy słonie rzeczywiście boją się myszy? Tak naprawdę nad wieloma tymi rzeczami nigdy się nie zastanawiałam. Ktoś kiedyś coś takiego wymyślił, a my teraz to powtarzamy bez zastanowienia. A przecież warto wiedzieć ile w tym wszystkim jest prawdy, czyż nie? Dlatego tym bardziej zachęcam Was do tej lektury. Jestem pewna, że nie będziecie żałować :)

Informacje dodatkowe o Czy słonie boją się myszy? Historyjki dla ciekawskich dzieci:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2014-11-04
Dodał/a opinię: apiossa

Zobacz opinie o książce Czy słonie boją się myszy? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Kup książkę Czy słonie boją się myszy? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Christian Dreller0
Okładka ksiązki - Dlaczego rekiny nie chodzą do dentysty. Historyjki dla ciekawskich dzieci. Audiobook

Dwadzieścia dwie zabawne i pomysłowe historyjki dają odpowiedzi na najrozmaitsze dziecięce pytania, wspierając rodziców we wprowadzaniu ciekawskich...

Czy słonie boją się myszy. Historyjki dla ciekawskich dzieci. Audiobook
Christian Dreller0
Okładka ksiązki - Czy słonie boją się myszy. Historyjki dla ciekawskich dzieci. Audiobook

Czy liczba kropek zdradza wiek biedronki? A dżdżownice lubią deszcz? Keczup wymyślono w Ameryce? Ziemia jest regularną kulą? A w Kosmosie panuje idealna...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;