Dance, sing, love. Choreografia uczuć

Tom 3 cyklu Dance, sing, love

Dzielenie życia ze sławną osobą jest pełne wyrzeczeń, trzeba umieć się dostosować i być bardzo cierpliwym, ponieważ bez tego rozstanie przyjdzie szybciej, niż by można się było tego spodziewać.
Livia i James bardzo dużo już przeszli, ale życie dalej ich nie oszczędza, plusem jest to, że są razem i starają się wszystko sobie mówić oraz radzić z problemami, dzięki temu ich związek coraz bardziej się rozwija.
Przyznam, że nie znam poprzednich części, trafiłam na tę i postanowiłam przeczytać i zobaczyć czy dam radę się w niej odnaleźć, zdecydowanie można przeczytać tę część bez znajomości poprzednich, ale cały czas czuje się to, że jednak wiele wydarzeń jest ze sobą powiązanych.
Livia to wspaniała dziewczyna, całą sobą wspiera miłość swojego życia i chociaż mężczyzna popełnia wiele błędów, ona nadal przy nim jest i mu pomaga. James za to jest bardzo nerwowy i nie chce obarczać Livi swoimi problemami, więc wiele przed nią ukrywa, niestety przez to nie pomaga ich związkowi, a sprawia, że zaczyna się między nimi psuć. Pomimo tych wszystkich spraw widać, że oni się kochają i łączy ich prawdziwe uczucie, każde z nich ma swoje życie, ale potrafią to wszystko pogodzić i znaleźć też czas dla siebie.
Na początku trochę trudno było mi się wczuć w tę historię, ale potem bardzo mnie wciągnęła, podoba mi się to, że każde z bohaterów ma swoją pasję, rozwija się, a przy tym żadne nie blokuje drugiego, nie żąda zmiany lub rezygnacji ze swojej ścieżki, wspierają się i są ze sobą na dobre i na złe. Całość ma wiele elementów zwrotu, ale przy żadnej burzy nie wątpiłam, że bohaterowie się rozstaną, byłam pewna, że dadzą radę i razem znajdą wyjście z każdej sytuacji, ponieważ jest z nich naprawdę zgrany duet. Historie poboczne ich przyjaciół też wciągają i tak naprawdę kibicowałam wszystkim parom, bo każdy zasługuje na szczęście, fajnie, że był jeden główny wątek, ale cała historia nie była skupiona tylko na dwójce bohaterów.
Jest to piękna historia o pasji, pracy i miłości, która porwie każdego czytelnika i zapewni wachlarz emocji oraz łez szczęścia i łez smutku.

Informacje dodatkowe o Dance, sing, love. Choreografia uczuć:

Kup książkę Dance, sing, love. Choreografia uczuć

Anioł łez. Wiatr w skrzydłach
Layla Wheldon0
Okładka ksiązki - Anioł łez. Wiatr w skrzydłach

Kontynuacja pięknej opowieści o miłości, która uskrzydla Każda podjęta decyzja jest niczym kamyk rzucony w sam środek spokojnego jeziora. Drobne fale...

Anioł łez. Rozpostarte skrzydła
Layla Wheldon0
Okładka ksiązki - Anioł łez. Rozpostarte skrzydła

Poznaj ciąg dalszy pięknej opowieści o miłości, która uskrzydla Podobno trzepot skrzydeł motyla w Ohio może po trzech dniach wywołać burzę piaskową w...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;