Desire. Love&Wine #3

SERIA: Love&Wine

AUTOR: Nana Bekher

WYDAWNICTWO: LOVE BOOK

PASCAL

„Pożądanie wypełniano każdą komórkę jej ciała. Nawet gdyby chciała, nie mogła temu zaprzeczyć. Ja zaś czułem, się jak w pieprzonym siódmym niebie. Być może N każdym dniem nasza sytuacja będzie się coraz bardziej komplikować, ale nie byliśmy w stanie zatrzymać tego, co działo się między nami”.

„DESIRE” to finałowy tom serii Love&Wine.

Powracamy do Redwood i urokliwego pensjonatu z winnicą. Tym razem dokładniej poznamy Seile i Ryana, ale również dowiemy się co słychać u reszty rodzeństwa.

Pokochałam tę serię i bohaterów, a książka porwała mnie i dostarczyła mi wiele emocji i wrażeń. Autorka stworzyła niepowtarzalny klimat, w swojej powieści, gdzie czas płynie wolniej, a namiętność i pożądanie wybucha, niczym wulkan. W tej części autorka bardziej skupiła się na rozwijających się uczuciach i życiu bohaterów, dzięki czemu dostajemy emocjonujący pełen namiętności romans.

Cóż to była za historia, pełna namiętności, emocjonujących momentów, złotów, upadków, dylematów, problemów, wydarzeń z przeszłości, które mogą zaważyć na przyszłości głównych bohaterów. Mamy dużą różnicę wieku pomiędzy bohaterami, w tym przypadku to kobieta jest, starsza a mężczyzna dużo młodszy. Czeka na was wiele nieoczekiwanych wydarzeń i takiego obrotu spraw, które nigdy byśmy się nie spodziewali. Sceny erotyczne rozpalają zmysły i napisane zostały ze smakiem.

Autorka pokazuje, że życie pisze i układa własne scenariusze.

Fabuła książki wciągająca, ciekawie poprowadzona i przemyślana.

Styl autorki jest lekki i bardzo przyjemny w odbiorze.

Szkoda, że nie poznamy dalszych losów bohaterów i ostatniego z członka rodziny, którego byłam bardzo ciekawa.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Sieli i Ryana, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć ich emocje, myśli. Zobaczymy, z czym przyjdzie im się zmierzyć.

Bohaterzy świetnie wykreowani, wyraziści, różnorodni, barwni i realnie nakreśleni. Czuć było pomiędzy nimi namacalne napięcie i chemię.

Bardzo ich polubiłam i ciężko będzie mi się z nimi rozstać.

On pomimo młodego wieku, jest bardzo dojrzały, troskliwy i pracowity.

Ona boryka się z rozwodem i przechodzi trudny czas.

„Zarzuciłam mu ręce na szyję, a on uniósł mnie za biodra i docisnął do ściany. Oplotłam go nogami w pasie, przyciągając do siebie. Moje zmysły kompletnie oszalały. Zatraciłam się w jego gorących ustach, silnych ramionach obłędnym zapachu”.

Seila przejmuje zarządzanie nad majątkiem rodziców zgodnie z ostatnią wolą rodziców. Musiała nieco przeorganizować swoją pracę, teraz pracowała zdalnie, do tego doszły obowiązki i praca na ranczu. Jej małżeństwo powoli przechodzi w zapomnienie, ale myślała, że jeszcze mają szansę, aby uratować swoje małżeństwo. Czekała na przyjazd męża, jednak on nie pojawił się, za to zadzwonił do Seile i chce rozwodu. Zdała sobie sprawę z tego, że ogień, który był w nich, już dawno zgasł, zabierając ze sobą miłość i namiętność. Duże wsparciem w tym trudnych chwilach daje jej Ryan, jeden z pracowników rancza. Z każdy dniem zaczynają zbliżać się do siebie. Jednak zdają sobie sprawę, że to, co dzieje się, między nimi może nie przetrwać. Ryan niedługo wraca na studia, a ona do Nowego Jorku.

-Czy to, co czują, do siebie jest tylko obezwładniającym pożądaniem, czy może to coś więcej?

-Czy ulegną swoim uczuciom?

-Czy relacja między Seile a Ryanem ma szansę się rozwinąć?

-Czy Seile da szansę Ryanowi i zawalczy o swoje szczęście?

-Czy przelotny romans sprzed lat wpłynie na dalsze losy Seile i Ryana?

-Czy Ryan odtrąci Seile po tym czego się dowie?

-Jakie życie napisze dla nich scenariusz?

Polecam.

Informacje dodatkowe o Desire. Love&Wine #3: