Deszczowa Pani

Na wstępie pragnę podziękować Wydawnictwu Warszawska Firma Wydawnicza za udostępnienie egzemplarza do recenzji. Książka ta jest swego rodzaju pamiętnikiem, w który autorka opisuje swoje różnorakie perypetie. Kobieta jest anglistką w gimnazjum, gdy rozpoczynają się wakacje postanawia wyjechać na szkolenie odbywające się w Canterbury. Anna jest rozwiedziona i mieszka z dwiema córkami. Pomimo, iż lubi swoją pracę i kocha córki to nie do końca czuje się spełniona... Brak jej w życiu miłości, poczucia bezpieczeństwa i akceptacji, których chyba każdy z nas potrzebuje i szuka... Nasza bohaterka swoje poszukiwania uskutecznia na portalu internetowym kochanie.pl, gdzie za pomocą internetowej korespondencji poznaje wielu bardzo różniących się od siebie mężczyzn. Jeśli chcecie przekonać się czy Annie w końcu uda się znaleźć "tego jedynego" sięgnijcie po tę niezbyt długą i dosyć emocjonalną historię, która jak twierdzi sama autorka jest opowieścią uniwersalną, w której każdy odbiorca jeśli tylko zechce może odnaleźć coś dla siebie. W niniejszej książce autorka przedstawiła swoje doświadczenia związane z poszukiwaniem trwałego uczucia w dobie wszechobecnego Internetu oraz wiadomości tekstowych, które z jednej strony ułatwiają nawiązywanie kontaktów, z drugiej jednak niejednokrotnie zupełnie nie odzwierciedlają faktycznego obrazu rzeczywistości.

Informacje dodatkowe o Deszczowa Pani:

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza