Detektyw i złodziejka

Tom 1 cyklu Co za para !

💙💙💙💙

,,Lepiej coś zrobić, a potem tego żałować, niż żałować, że nic się nie zrobiło, kiedy była ku temu możliwość".

,,Detektyw i złodziejka to kolejna świetna powieść autorstwa Melisy Bel.

Rozpoczyna ona nową serię romansów historycznych ,,Co za para!”, powiązaną z tomem trzecim serii ,,Niepokorni”.

Głównymi bohaterami nowego cyklu mają być dorosłe już dzieci z przytułku św. Barbary, które poznajemy właśnie w książce ,,Wilczy Lord".

Dla tych, którzy poznali tę historię ta książka będzie, miała, szczególne znaczenie jednak uspokajam tych, którzy nie mieli takiej okazji, iż lektura ,,Detektyw i złodziejka” zdecydowanie może być czytana odrębnie.

Jako, iż ja jestem osobą, która przeczytała i pokochała całą serię ,,Niiepokorni" byłam przeszczęśliwa wydaniem tej książki. Byłam przekonana, że będzie to kolejna pozycja, która mnie zachwyci.

I oczywiście nie zawiodłam się.

Pierwszy tom serii ,,Co za para!” okazał, się taki jak oczekiwałam. Było romantycznie i z nutką sensacji. Do tego wszystko niesamowity humor i przede wszystkim chemia między bohaterami.

Cudo.

Nie da się nie lubić bohaterów i nie śledzić z uśmiechem ich historii. Słodka i sprytna Poppy, która wręcz zawodowo okrada ludzi oraz gburowaty, tajemniczy prywatny detektyw Harry Graves.

Oboje stanowią mieszankę wybuchową, ale tak to już jest w przypadku bohaterów tworzonych przez Melisę Bel.

Zawsze jest zwariowanie i przezabawnie.

Takie książki czyta się po prostu błyskawicznie.

Szczerze nie mogę się już doczekać kolejnego tomu.

Kochani gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o Detektyw i złodziejka:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-11-14
Ilustracje:LightField Studios
Dodał/a opinię: za_czytamm

Tagi: Romans historyczny

Zobacz opinie o książce Detektyw i złodziejka

Kup książkę Detektyw i złodziejka

Cygański Diabeł
Melisa Bel0
Okładka ksiązki - Cygański Diabeł

Sara Stewart nie ma łatwego życia. Zależna od swego brutalnego kuzyna liczy dni, kiedy wreszcie się od niego uwolni. Sprawa jednak się komplikuje, gdy...

Dżentelmen od święta
Melisa Bel 0
Okładka ksiązki - Dżentelmen od święta

Anglia, XIX w. Trzy splecione ze sobą, humorystyczne historie z niespodziewanym zakończeniem! Co robi stateczny hrabia, któremu pod opiekę powierzono...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;