Do zobaczenia za rok

"Do zobaczenia za rok" to niezwykła historia dwojga ludzi, którzy spotykają się raz w roku w górach. To również książka o trudnych wyborach.

Daria i Dawid poznali się w Tatrach, kiedy to dziewczyna była na wyjeździe z okazji swojego wieczoru panieńskiego. Jednak od hucznej zabawy dziewczyna wolała samotną wędrówkę po górach. Jednak brak doświadczenia zrobił swoje, na szlaku nagle przyszła burza. Daria była załamana i w tedy z pomocą przychodzi Dawid. To było ich pierwsze spotkanie. Obiecali sobie, że za rok znów się spotkają.

Daria wychodzi za mąż, ale niegdy nie zapomniała o chłopaku z gór. Małżeństwo Darii z początkowej sielanki przeradza się w koszmar. Do tego zaborczy teściowie starają się uprzykryć jej życie i o wszystko ją obwiniają. I jedyną odskocznią od szarej rzeczywistości są góry.

Przepiękna sceneria, wspaniały opis gór sprawia, że człowiek chce się natychmiast tam znaleźć.

Drogi Darii i Dawida były tak pokrętne jak szlaki w górach, jednak tych dwoje potrafiło się odnaleźć.

Książka o prawdziwej przyjaźni, o nałogu, jak również o wyższości ludzi bogatych.

Przepiękna historia. Polecam

Informacje dodatkowe o Do zobaczenia za rok:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2024-03-13
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Do zobaczenia za rok

Kup książkę Do zobaczenia za rok

Kocha, lubi, szpieguje
Joanna Szarańska0
Okładka ksiązki - Kocha, lubi, szpieguje

Rewelacyjna komedia kryminalna, od której nie można się oderwać. Będziecie płakać… ze śmiechu! To miał być kolejny spokojny weekend w życiu...

Choinka cała w śniegu
Joanna Szarańska0
Okładka ksiązki - Choinka cała w śniegu

Chwytająca za serce opowieść o ludziach, których w święta połączy wyjątkowa więź.W bloku przy ulicy Weissa prym wiedzie pani Michalska – dozorczyni...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska