Droga do marzeń

Czy znajdą się tutaj fani twórczości Krystyny  Mirek ?

Ja uwielbiam!

"Droga do marzeń" to wznowienie książki.  Premiera 23.08.2023.  Natomiast pierwsze wydanie książki było z 2013 roku. Przyznaję, że dopiero teraz poznałam tę niezwykle poruszającą powieść.  Autorka kolejny raz skradła moje czytelnicze serce.

Poznajemy 23-letnią Konstancję Dobrowolską. Dziewczyna jest jedynaczką z bogatego domu, która prowadzi luksusowe życie, korzysta z rozrywek i ma nieograniczony dostęp do konta swojego ojca biznesmena. Pewnego dnia dziewczyna traci wszystko.  Ojciec Konstancji został aresztowany, matka Konstancji znika bez śladu, konta bankowe jej ojca zostały zablokowane i wszyscy odwracają się od niej. Narzeczony i jej przyjaciele nie mają ochoty pomóc jej w trudnej sytuacji. Konstancja zostaje bez pieniędzy i dachu nad głową.  Przerażona dziewczyna musi radzić sobie sama i zmierzyć się z brutalną rzeczywistością. Wkrótce odkrywa, że całe życie żyła w kłamstwie.
Jak Konstancja poradzi sobie w dramatycznej sytuacji?
Jakie tajemnice rodzinne odkryje?
I jaką rolę odegra w jej życiu poznany na dworcu bezdomny Rafał?

"Droga do marzeń" to historia bardzo życiowa i pokazująca, że los jest przewrotny. Bardzo wciągająca fabuła,  od której nie mogłam oderwać się ani przez chwilę.  Przewracałam kartkę za kartką,  by przekonać się jak poradzi sobie rozpuszczona dziewczyna.  Podobała mi się jej przemiana i determinacja w podejmowaniu trudnych decyzji, aby spełnić swoje marzenia.  Dziewczyna zakasała rękawy i ciężką pracą pokazała, że aby coś mieć trzeba brnąć do przodu, bo siedzenie na czterech literach i czekanie na cud nic nie da. Trzeba wykonać pierwszy krok, by zrealizować swoje marzenia. To także historia o rodzinie , która była budowana na kłamstwie,  sekretach z przeszłości,  relacjach rodzinnych, oszustwie sprzed lat. Autorka tą historią pokazuje nam, że nigdy nie zbudujemy swojego szczęścia na cudzej krzywdzie. Prędzej,  czy później kłamstwo wyjdzie na jaw, a my poniesiemy konsekwencje swoich czynów.

Jeśli lubicie rozwiązywać tajemnice z przeszłości i odkrywać sekrety rodzinne  to koniecznie tę książkę.

Czeka na Was mnóstwo emocji,  wzruszeń  i nieoczekiwanych zwrotów akcji.  Książka zmusza do refleksji i motywuje do działania.  Nie będziecie nudzić się.
Jestem zachwycona i w pełni usatysfakcjonowana tą lekturą.
Autorka ma lekkie pióro i przyjemny styl.
Książkę przeczytałam jednym tchem.  Z niecierpliwością czekam na kolejne powieści autorki.

Gorąco polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Droga do marzeń:

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2023-08-23
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Droga do marzeń

Kup książkę Droga do marzeń

Tylko jeden wieczór
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Tylko jeden wieczór

Znana aktorka Amelia Diamond, a w prywatnie Sylwia Nowak, zbudowała życie doskonałe. Podziwiają ją tysiące kobiet. Ma wszystko. Urodę, sławę, kochającego...

Dawne tajemnice
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Dawne tajemnice

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA, ALE TO BLISCY KRZYWDZĄ NAJMOCNIEJ Majka próbuje rozwikłać tajemnicę śmierci ojca. Prawda jednak ma bardzo wysoką cenę...