Druga szansa

"Ile razy można zostać odrzuconym i zranionym? Ile razy można dawać ostatnią szansę?"

"Druga szansa" to historia o tym, że los często daję nam drugą szansę, ale to tylko od nas zależy czy ją wykorzystamy.

Olga i Sławek znają się od najmłodszych lat. Po szkole ich drogi się rozchodzą, by ponownie się spotkać po ponad piętnastu latach. Olga jeszcze nie wie, że Słaby kocha się w niej od dawna. Mężczyzna ma teraz szansę zawalczyć o swoje szczęście, ale czy Olga jest gotowa na związek, tym bardziej że sama wychowuje nastoletnich synów i to ich szczęście jest dla niej najważniejsze.

Mężczyzna pokaże wielki upór w walce o ukochaną, ale czy to wystarczy?

Olga to dobra matka, ale za dużo uwagi poświęca swoim dorastającym dzieciom, zapominając o sobie.

Bardzo polecam Wam tę lekturę. Jest to lekka książka obyczajowa z wątkiem kryminalnym w tle. Czyta się lekko i przyjemnie.

Polecam

Informacje dodatkowe o Druga szansa:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-04-05
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Druga szansa

Kup książkę Druga szansa

Agnieszka Kulig0
Okładka ksiązki - Etyka bez końca. Twórczość filmowa Krzysztofa Kieślowskiego wobec problemów etycznych

Etyka 'bez końca'. Twórczość filmowa Krzysztofa Kieślowskiego wobec problemów etycznych jest zaproszeniem do dialogu o etyce, ujrzanej w obrazach filmowych...

Leśniczówka na Mazurach
Agnieszka Kulig0
Okładka ksiązki - Leśniczówka na Mazurach

Czy w małych mazurskich Wikliszkach Anna i Radek postanowią na nowo zawalczyć o swoje szczęście i znajdą do siebie drogę? Anna jest pisarką z Warszawy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;