Dumka na dwa koty

Tom 4 cyklu Rodzeństwo Mach

"Dumka na dwa koty" to ostatni czwarty tom cyklu "Rodzeństwo Mach ". Cezary dał się trochę poznać w poprzednich częściach,ale to właśnie na jego losy czekałam najbardziej.Z ta rodziną nie można się nudzić .Zawsze dzieje się coś ciekawego,do tego postacie są znakomicie wykreowane.Ta seria skradła moje serce i będę do niej wracać. Jest to znakomita propozycja na wieczór,na poprawę humoru ale też na dreszczyk emocji.

"Tylko tej jednej pożądałem.Tylko ona wypełniła całego mnie swoim uśmiechem i tymi cholernymi zrumienionymi policzkami."

Cezary Mach jest najmłodszy z czwórki szalonego rodzeństwa.Mężczyzna musi się zmierzyć że swoją przeszłością. Kobieta, która złamała mu serce wraca do miasta z nowym narzeczonym,aby wziąć ślub.Przed Czarkiem trudny okres.Do tego kotka Nalewka, którą uratował podczas jednej z akcji pożarowej,ewidentnie chce mu uprzykrzyć życie,kończąc co jaki czas u weterynarza. Wszystko byłoby dobrze,gdyby nie fakt ,że pani Weterynarz to Majka Maj której ewidentnie nie znosi. Działa to oczywiście w obydwie strony.Gdy ta dwójka się spotyka,aż iskry lecą od ciętych rozmów.Jednak Majka nazywana przez mężczyznę Zołzą okazuje się idealnym rozwiązaniem problemów.Propozycja układu zaproponowanego przez Czarka jest irracjonalna ,ale kobieta godzi się na ten układ. Czy ta dwójka będzie potrafiła zagrać wyznaczon sobie role? Jak w tym wszystkim odnajdzie się Bimberek i Nalewka?Czy z układu i nienawiści jest tylko mały krok do szczęścia?Jak Czarek i Majka poradzą sobie z emocjami? Czy bohaterowie dokonają słusznych wyborów?

"Może tak miało być?W końcu nic nie dzieje się bez przyczyny,prawda?Pierwsze miłości są wyjątkowe,ale nie zawsze okazują się tymi na całe życie".

Ach co to była za historia. Znakomite zakończenie cyklu i do tego Czarek. Nic tylko brać i czytać.Autorka stworzyła kolejną pełną emocji i zwrotów akcji fabułę. Do tego bohaterowie nie pozwolą Nam się nudzić. Do tego cała szalona rodzinka Machów,zawsze jest obok.To była świetna lektura, która niejednokrotnie zaskakiwała mnie podczas czytania wywołując ogrom różnych emocji.Pomimo lekkiej i przyjemnej fabuły,która oderwie nas od codziennych trosk i porwie nas w wir wydarzeń dostajemy jeszcze lekcję,że w życiu nie wolno się poddawać i walczyć o swoje. Ja osobiście polecam całą serię gwarantując Wam świetną zabawę.

Informacje dodatkowe o Dumka na dwa koty:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-02-14
Dodał/a opinię: Ewelina Górecka

Zobacz opinie o książce Dumka na dwa koty

Kup książkę Dumka na dwa koty

Bez powietrza
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Bez powietrza

Taka właśnie była miłość. Potrafiła rozpalać w nas ogień, który kruszył najtwardsze mury. Ten sam ogień mógł również dać bezpieczeństwo, nadzieję i światło...

Speechless
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Speechless

Faith Nelson nigdy nie sądziła, że stanie się największą kłamczuchą, jaką widział świat. Okłamała wszystkich – rodziców, brata, znajomych i byłego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;