Dumka na dwa koty

Tom 4 cyklu Rodzeństwo Mach

Każdy z rodzeństwa Mach wzbudza we mnie ogrom emocji!I tak również stało się ze strażakiem Czarkiem,który potrzebuje czasu,by dojrzeć do dorosłych decyzji

🐈Od samego początku bawimy się niesamowicie podczas potyczek słownych pomiędzy Majką i Czarkiem.Z pozoru oni się nie lubią,a tak naprawdę czuć pomiędzy nimi ogrom emocji dzięki którym możemy obserwować ich walkę z uczuciami.Są oni bardzo ciekawymi postaciami,których więcej łączy niż dzieli.Znają się od lat szkolnych,kończąc na posiadaniu denerwującego kociaka przysparzającego wielu zmartwień.I dzięki temu rozpoczyna się ich szalona znajomość.
Są osobami,których dusza jest zraniona.Nawet rodzeństwo Mach i koleżanki Maii chcą pomóc im -niestety nieudolnie.Ich relacja jest bardzo kolorowa i szalona.Razem tworzą wybuchowy duet potrafiący oszukać samych siebie

🐈⬛Powieść niesie ze sobą mnóstwo zabawnych sytuacji,spotkań z bohaterami poprzednich tomów serii o rodzeństwie Mach oraz codzienność w byciu strażakiem lub panią weterynarz.Dzięki temu historia jest bardzo prawdziwa i niezwykła.Pokazuje,że każdy pragnie szczęścia i czułości.Pragnie znaleźć osobę,która zapełni wolny czas w życiu codziennym i kocha to co my-koty

🐈Historię jest dopełnieniem serii o rodzeństwie Mach.Możemy poznać co dzieje się u Dalii,Vegasa i Bartosza.Sà to chwile ważne w ich życiu i emocji nie brakuje

🐈⬛Jeśli nie czytaliście tej serii to koniecznie ja przeczytajcie.Będziecie z nimi się śmiać i miło spędzicie z bohaterami czas.Polecam

Informacje dodatkowe o Dumka na dwa koty:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-02-14
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Dumka na dwa koty

Kup książkę Dumka na dwa koty

Speechless
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Speechless

Faith Nelson nigdy nie sądziła, że stanie się największą kłamczuchą, jaką widział świat. Okłamała wszystkich – rodziców, brata, znajomych i byłego...

Nad ziemią
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Nad ziemią

Zanim prawda wyjdzie na jaw Traumatyczne doświadczenia z przeszłości potrafią zepsuć nawet najlepiej zapowiadający się związek. Gdy pojawiają się zazdrość...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;